Чемпіонат Полтави: «Атака-Автотранс» розправилася з «Динамо» (відео)

Підопічні Валентина Горбаньова вийшли на друге місце в таблиці

7 серпня у Полтаві відбувся матч 13-го туру чемпіонату міста з футболу серед аматорів між «Атакою-Автотранс» та «Динамо». Динамівці, підсилившись легіонерами, у другому колі постали грозою авторитетів. У минулому турі підопічні Олексія Бортника відібрали очки у лідера — «Бастіона». Але повторити те саме з «Атакою-Автотранс» не вийшло.

«Атака-Автотранс» — «Динамо» 5:0

«Атака-Автотранс»: Педько, Причина, Давидко, Марков, Червонцев, Михайленко, Тарчуков (Прядко, 46), Щекальов, Близнюк (Чуй, 46), Черняк (Дудка, 65), Шейко (Поліянчук, 76).

Головний тренер: Валентин Горбаньов.

«Динамо»: Васецький, Литвиненко, Бондаренко (Коцюбий, 68), Сіренко, Корсун, Алексеєв (Шеремет, 68), Ламі, Перерва, Бабакар, Гришин, Елькасіє.

Головний тренер: Олексій Бортник.

Голи: Михайленко (14, 47), Шейко (43), Прядко (73, 85).

«Динамо» не було для «Атаки» легкою здобиччю. У першому таймі Миколі Педьку кілька разів довелося демонструвати блискавичну реакцію, щоб вберегтися від голу. А от «Динамо» не вбереглося. Вже на 14-й хвилині Андрій Михїайленко прийняв м’яч перед штрафним майданчиком суперника, розхитав захисника і точно пробив — 1:0.

Другого голу довелося чекати до 43-ї хвилини. Руслан Шейко за інертності оборонців спокійно отримав передачу у штрафному майданчику «Динамо» і також перетворив її на влучний удар — 2:0.

Не обійшлося в матчі і без спірних моментів. На 35-й хвилині захисник «Динамо» підіграв собі рукою у власному штрафному майданчику, а на 45-й Олександр Тарчуков впав на газон у боротьбі з голкіпером. В обох випадках суддя матчу Владислав Орендочка не побачив підстав для пенальті.

У другому таймі на полі з’явився капітан «Атаки-Автотранс» Михайло Прядко, що ще більше «увімкнуло» команду Валентина Горбаньова. Вже на 47-й хвилині прекрасним ударом з-за меж штрафного майданчика Андрій Михайленко довів рахунок до розгромного — 3:0.

Під кінець поєдинку дублем відзначився вищезгаданий Прядко. В обох випадках він завершував швидкі контратаки своєї команди, в той час як оборона «Динамо» просто не встигала повертатися до своїх володінь. На 73-й хвилині він обігрався з Поліянчуком і пробив точно в кут воріт — 4:0.

На 85-й хвилині Михайло опинився перед воротами без партнерів, проте це не завадило йому познущатися з суперників. Нападник спочатку обіграв голкіпера, потім перед порожніми воротами дочекався захисника, обіграв і його, і лише потім забив — 5:0. Поборотися з Михайлом, і не допустити ганьби чомусь ніхто навіть не спробував, ні Богдан Васецький ні захисник.

Після матчу Валентин Горбаньов відзначив зміни у складі «Динамо» і зробив комплімент діям суперника. Проте «Атака» виявилася сильнішою.

У першому матчі ігрового дня «Бастіон» розгромив «Аматор».

1 «Бастіон» 12 9 1 2 46-11 28
2 «Атака-Автотранс» 12 8 1 3 34-15 25
3 «Зоря-Ворскла» 10 8 0 2 32-15 24
4 «Легіон» 10 6 1 3 30-16 19
5 «Андріївка Сан Сіті» 11 6 0 5 20-28 18
6 «Левада» 10 4 0 6 18-23 12
7 «Динамо» 11 2 1 8 11-35 7
8 «Аматор» 10 2 0 8 24-54 6