Чемпіонат Полтави: «Легіон» без проблем розгромив «Леваду» (відео)

Команда Андрія Коваленка ніяк не оговтається після Кубку області

16 серпня у Полтаві на стадіоні «Динамо» відбувся матч Чемпіонату Полтави з футболу серед аматорів між командами «Легіон» та «Левада». Не зважаючи на яскраву «вивіску» матч закінчився безнадійним розгромом однієї з команд. Більшість футболістів «левади» за день до матчу грали у фіналу Кубка Полтавської області проти «Олімпії» з Савинців, і на полі це було помітно.

«Левада» — «Легіон» 0:4

«Левада»: Непийко, Мисюра, Баранов, Макорін, Доценко, Сакісян, Клименко (Горбунов, 54), Писаренко (Сидоренко, 7), Даценко, Реутов, В. Шевченко.

Головний тренер: Андрій Коваленко.

«Легіон»: Швець, Бірюк, Гринь, Колесниченко (Коба, 71), Ребенок (М. Шевченко, 61), Лисовой (Ягодовський, 56), Нечипоренко (Передерій, 58), Горжуй, Потапенко (Барзій, 65), О. Ротань, Рудик.

Головний тренер: Олег Калюжний.

Голи: Ротань (11, 64), Бірюк (83, 85).

Вже на 12-й хвилині «Левада» фактично привезла собі гол. Захисники втратили м’яч біля своїх воріт. Його перехопив В’ячеслав Бірюк і вивів на удар Олексія Ротаня. Той у свою чергу без проблем переграв голкіпера і відкрив рахунок — 0:1.

Швидкий гол не змусив «Леваду» кинутися в атаку. М’ячем як і раніше володіли номінальні гості. На 23-й хвилині Максим Горжуй міг подвоїти рахунок, але з його ударом впорався Олександр Непийко. На 39-й хвилині цей же голкіпер відбив удар впритул від В’ячеслава Потапенка. На переву команди пішли за мінімальної переваги «Легіона».

У другому таймі втома лідерів «Левади» почала ще більше даватися взнаки і «Легіон» сповна цим скористався. На 64-й хвилині той же Олексій Ротань перетворив на класний гол подачу партнера зі штрафного — 0:2.

За такого рахунку кілька моментів створила «Левада». На 70-й хвилині з-за меж штрафного майданчика пробивав Валентин Шевченко. М’яч пролетів повз ворота. На 75-й хвилині Валентин пробивав ще раз, і його разу влучив у площину воріт, але цей удар парирував Ярослав Швець.

Ну а потім «Легіон» вистрелив дуплетом. На 83-й хвилині В’ячеслав Бірюк в падінні переправив м’яч у ворота після верхової подачі з глибини — 0:3.

А на 85-й В’ячеслав оформив дубль, замкнувши ще одну подачу, цього разу головою і з флангу — 0:4.

У підсумку маємо розгромну перемогу «Легіона».