Чемпіонат Полтави: «Атака-Автотранс» переграла «Зорю-Ворсклу» (відео)

Футболісти «Атаки-Автотранс» святкують гол

Команда Валентина Горбаньова здобула трудову перемогу над принциповим суперником

21 серпня у Полтаві на стадіоні «динамо», в рамках 15-го туру Чемпіонату Полтави з футболу зійшлися команди «Зоря-Ворскла» та «Атака-Автотранс». Історично так склалося, що протистояння цих команд можна вважати полтавським класичним дербі. Адже обидві команди регулярно претендують на чемпіонство, і часто його доля вирішується саме в очних зустрічах цих команд. Цього року на чемпіонство претендують щонайменше п’ять колективів, і ні ветерани ні «Атака» не очолюють турнірну таблицю, проте протистояння між ними не втратило принциповості і пристрасті.

«Зоря-Ворскла» — «Атака-Автотранс» 2:4

«Зоря-Ворскла»: Шарлай, Ткаченко, Манасян, Харитенко (Чумак, 82), Миць, Швей, Субочев, Дяченко, Місяйло, Мелащенко, Шарій (Зачепило, 46).

Головний тренер: Юрій Мармач.

«Атака-Автотранс»: Педько, Боровков (Поліянчук, 46), Марков, Куницький (Дудка, 46), Причина, Давидко, Близнюк, Червонцев, Михайленко (Швидкий, 66), Тарчуков, Прядко.

Головний тренер: Валентин Горбаньов.

Голи: Миць (67), Мелащенко (78) — Прядко (42), Михайленко (62), Червонцев (72), Тарчуков (85).

У першому таймі гру можна назвати рівною Обидві команди мали свої моменти. Для того щоб забити. На 12-й хвилині м’яч міг залетіти у ворота Микола Педька після подачі зі штрафного, але розминувся з площиною. На 25-й хвилині небезпечно пробивав автотрансівець Станіслав Давидко, але не влучив у ворота. На 31-й хвилині Станіслав виграв підбір після кутового і повторив спробу, але знову не влучив у рамку.

На 38-й хвилині м’яч побував у воротах «Атаки-Автотранс». На 38-й хвилині Андрій Місяйло зумів забити, але піднятий прапорець лайнсмена сигналізував про офсайд.

А от «Атака-Автотранс» забила чисто. На 42-й хвилині захисники «зорі-Ворскли» збили Андрія Михайленка поблизу свого штрафного майданчика і Михайло Прядко, майстерно перекинувши стінку, відкрив рахунок — 0:1.

З тим команди пішли на перерву.

На початку другого тайму підопічні Валентина Горбаньова втратили чудову нагоду для голу. На 60-й Михайло Прядко вийшов віч-на-віч з Сергієм Шарлаєм, але пробив в руки воротареві. Вже через дві хвилини супермомент втратила «Зоря-Ворскла». Олександр Мелащенко обіграв кількох захисників і впритул розстрілював Миколу Педька. Голкіпер відбив м’яч перед собою, а добивання Ярослава Миця заблокували захисники. І тут же підопічні Валентина Горбаньова розігнали швидку контратаку. Ігоря Близнюка запустили по правому флангу, він викотив м’яч під удар Андрію Михайленку і той подвоїв рахунок — 0:2.

Ветерани доволі швидко відповіли. На 67-й хвилині Ярослав Миць прийняв подачу від партнера у штрафному майданчику суперника і класним ударом з рикошетом від штанги забив гол — 1:2.

Ветерани кинулися на ворота суперника у спробах зрівняти рахунок і пропустили контрвипад, який влучним ударом закінчив Олег Червонцев — 1:3.

На 78-й хвилині Олександр Мелащенко знову повернув інтригу в гру. Нападник головою замкнув флангову подачу від Сергія Дяченка — 2:3.

Втім останнє гольове слово залишилося за «Атакою». Михайло Прядко віддав пас у штрафний майданчик на Олександра Тарчукова, а той в оточенні захисників зумів розвернутися і влучно пробити — 2:4.

Після матчу Валентин Горбаньов відзначив шалений настрій своїх підопічних і те, що вони були на полі справжнім колективом. Наставник «Атаки» відзначив сильні сторони суперника, але його команда цього разу була кращою.

Юрій Мармач цього разу не лаяв арбітрів, а навпаки пройшовся по своїх підопічних. Особливо це стосується молодих футболістів, яких не можна віднести в категорію «ветерани».

У другому матчі ігрового дня «Андріївка Сан Сіті» перемогла «Аматор». Оскільки неясною залишається доля матчу «сонячних» проти «Динамо», публікуємо два варіанти турнірної таблиці.