Чемпіонат Полтави: «Легіон» впевнено переміг «Зорю-Ворсклу» (відео)

Ветерани втратили шанси на чемпіонство

23 серпня у Полтаві на стадіоні «Динамо» відбувся перенесений матч 11-го туру Чемпіонату Полтави з футболу між претендентами на трофей — «Легіоном» та «Зорею-Ворсклою». Ветерани цього чемпіонату програли практично всім своїм прямим конкурентам. Матч проти «Легіона» не став винятком.

«Зоря-Ворскла» — «Легіон» 1:4

«Зоря-Ворскла»: Шостак, Ткаченко (Ткаченко, 46), Полуницький, Швей, Миць, Кальченко (Горобець, 31), Олефір, Манасян, Дяченко, Місяйло, Мелащенко.

Головний тренер: Юрій Мармач.

«Легіон»: Швець, Бірюк, Попов (Ягодовський, 77), Колесниченко (Шевченко, 77), Гринь (Барзій, 62), Лисовой, Красньопьоров, Потапенко, Жарий (Коба, 58), О. Ротань (Передерій, 74), Рудик (Гребенюк, 71).

Головний тренер: Олег Калюжний.

Голи: Олефір (88) — Колесниченко (40), О. Ротань (53, 74), Передерій (90+1).

Матч розпочався з моментів «Легіона». Вже на другій хвилині Сергій Жарий головою пробивав після кутового і пробив вище воріт. На шостій хвилині вище воріт пробив В’ячеслав Потапенко — теж вище. «Зоря» свій перший напівмомент створила на 16-й хвилині Ярослив Миць пройшов по лівому флангу і виконав чи то подачу, чи то удар в руки Швецю.

Перевага «Легіона» була відчутною і вилилася в забиті голи. На 40-й хвилині Сергій Жарий опинився на правому фланзі атаки і прострелив до штрафного майданчика. Цей простріл в падінні замкнув Антон Колесниченко — 0:1.

За такого рахунку команди пішли на перерву.

У другій половині «Легіон» швидко забив. На 53-й хвилині Сергій Жарий вийшов віч0на-віч з Олегом Шостаком, але не зміг переграти голкіпера. Втім, відскок підстеріг Олексій Ротань, який в падінні переправив м’яч у ворота суперника — 0:2.

Після цього «Зоря-Ворскла» спробувала організувати щось на кшталт штурму. Проте з ударами ветеранів впорався Ярослав Швець. «Легіон» відповів голом. Швидка контратака підопічних Олега Калюжного закінчилася влучним ударом Олексія Ротаня — 0:3.

Команда Юрія Мармача зуміла забити гол престижу. На 88-й хвилині Володимир Олефір майстерно виконав штрафний удар і скоротив перевагу суперника — 1:3.

Втім уникнути розгрому ветеранам не вдалося. Вже у компенсований арбітром час Олександр Гребенюк вивів на ворота Юрія Барзія. Той у свою чергу прострелив вздовж воріт і Олександр Передерій вдало замкнув цей простріл — 1:4.

Після матчу Юрій Мармач визнав, що незадоволений не лише результатом, а й грою своїх підопічних.

Оскільки неясною залишається доля матчу 14-го туру «Андріївка Сан Сіті» — «Динамо», публікуємо два варіанти турнірної таблиці.