Чемпіонат Полтави: арбітра матчу «Атлетик» — «Атака-Автотранс» дискваліфікували через непризначений пенальті

Владислав Орендочка / Фото з Instagram

Владислав Орендочка відсторонений від ігор до кінця чемпіонату

28 серпня на полтавському стадіоні «Динамо» відбувся матч 16-го туру Чемпіонату Полтави з футболу між командами «Атлетик» та «Атака-Автотранс». Матч закінчився нульовою нічиєю. При цьому у другому таймі стався суперечливий епізод, коли захисник «Атлетика» у власному штрафному майданчику завалив на газон нападника «Атаки» Михайла Прядка. Арбітр матчу Владислав Орендочка перебував поруч з епізодом і не призначив пенальті. Після матчу у тренера «Атаки-Автотранс» Валентина Горбаньова і у самих футболістів були претензії до суддівської бригади стосовно того епізоду.

За словами голови Комітету арбітрів Федерації футболу Полтави Олексія Біліченка, на скаргу комітет зреагував і суддю покарали.

— До нас із запитаннями звернувся Валентин Горбаньов, — розповідає Олексій. — Ми вивчили епізод, переглянули відео, навіть на великому екрані. Владислав Орендочка, який судив цю гру дійсно помилився, і згідно з Правилами гри, мав у тому епізоді призначати одинадцятиметровий удар. Суддя отримав за матч незадовільну оцінку 7,9 (мінімальний допустимий бал 8, 2). Зараз Владислава Орендочку покарано, і він відсторонений від ігор до кінця чемпіонату.

Нагадаємо, що до кінця Чемпіонату Полтави залишилося два тури.

Види спорту:

Футбольні турніри: