Василь Сачко: «Жеребкуванням Ліги Європи задоволений»

Василь Сачко

Прес-конференція головного тренера «Ворскли» після перемоги над «Чорноморцем»

31 серпня полтавська «Ворскла» на своєму полі перемогла одеський «Чорноморець». Після матчу з журналістами традиційно поспілкувався головний тренер ворсклян Василь Сачко.

Про гру своєї команди

«Ми прискіпливо готувалися до цього матчу. Після, м’яко кажучи, невдалого матчу з «Олександрією» нам треба було реабілітуватися. «Чорноморець» сьогодні витискає з себе максимум, і те що вони знаходяться у верхній частині турнірної таблиці це результат гарної роботи тренерського штабу. Гра могла закінчитися ще в першому таймі, якби ми реалізували свої моменти у першому таймі і забили пенальті. Втім, забити вдалося лише у другій половині, потім ми пропустили гол зі стандарту, які так любить забивати «Чорноморець» Я радий, що ми дотиснули суперника і отримали таку важливу перемогу, як стратегічно, так і в контексті підняття морально-вольових якостей».

Про жереб у Лізі Європи

«Жереб оцінюю позитивно. По-перше, це свято для людей і Полтави, що сюди приїдуть топові команди. Звісно нам буде важко. Але я радий, що люди прийдуть подивитися на той самий «Арсенал». Мені звісно хотілося б, щоб приходили дивитися на «Ворсклу». Будемо готуватися. Я радий, що нам випав саме «Арсенал». Хочеться подивитися на себе на фоні такого колективу. Звісно, англійці — фаворит групи. А ми будемо темною конячкою».

Про гру на два фронти

«У нас немає великого досвіду гри на три фронти. Ми маємо тих футболістів які в нас є. Ми будемо витискати з футболістів максимум, щоб вони радували вболівальників і в чемпіонаті України, і у Єврокубках».

Види спорту:

Футбольні турніри: