Чемпіонат Полтави: «Андріївка Сан Сіті» перемогла «Атлетик» (відео)

Абдула Думбуя

Хет-трик Абдули Думбуя приніс «сонячним» перемогу

4 вересня на полтавському стадіоні «Динамо» відбувся матч 17-го туру Чемпіонату Полтави з футболу серед аматорів між командами «Андріївка Сан Сіті» та «Атлетик». Обидві команди вже не борються ні за що крім власного імені. Атлети у минулому турі задля цього відібрали очки у «Атаки-Автотранс», яка змагається за чемпіонство. Можна сказати, що команди мають розкішну можливість грати у своє задоволення. Краще це вийшло у «Сан Сіті».

«Атлетик» — «Андріївка Сан Сіті» 1:4

«Атлетик»: Елбакідзе, Кувеньов, Прилуков (Лестюхін, 60), Сорокотя, Рябенко, Ісай (Любімов, 46), Акуфенко, Синьовид (Топтун, 58), Балакшій, Крилевець (Пазинич, 71), Кіченко (Денисенко, 71).

Головний тренер: Олексій Луценко.

«Андріївка Сан Сіті»: Караван, Демчук, Рудченко, Мизюн, Луценко, Мороз, Даниленко, Таранушич, Мірошниченко (Скиба, 61), Корнієнко, Думбуя.

Тренер: Олександр Барило.

Голи: Балакшій (78) — Думбуя (17, 67, 74), Корнієнко (82).

«Сонячним» вдався швидкий гол. На 17-й хвилині Абдула Думбуя, після подачі Владислава Рудченка зорієнтувався у штрафному майданчику суперника і в падінні через себе забив м’яч у ворота суперника — 0:1.

Футболістів «Атлетика» не знітив швидкий гол, і вони також мали свої моменти для того щоб зрівняти рахунок. На 21-й хвилині небезпечно пробивав Роман Рябенко, але не влучив у ворота. На 27-й хвилині на дальній удар зважився Руслан Балакшій — м’яч відбив Євген Караван.

На 37-й хвилині Руслан Балакшій впав у штрафному майданчику суперника у боротьбі з захисниками, проте суддя все бачив і пенальті не призначив.

Отож після першого тайму нульова нічия.

У другій половині зустрічі знову феєрив Абдула Думбуя. На 67-й хвилині він головою замкнув подачу від Владислава Рудченка, а на 74-й довів рахунок до розгромного, вигравши підбір і влучно пробивши. Голкіпер Давид Елбакідзе не зреагував на цей удар і м’яч залетів у ворота.

Атлети зуміли забити гол престижу. На 78-й хвилині футболісти «Сан Сіті» захопилися атакою і залишили свою половину поля. Як результат, футболісти «Атлетика» вивели сам на сам з воротарем Руслана Балакшій я нападник спокійно переграв Каравана — 1:3.

На цей гол «сонячні» відповіли своїм. Тепер вже «Сан Сіті» організував швидку контратаку, яка закінчилася влучним ударом Владислава Корнієнка — 1:4.

У другому матчі ігрового дня «Зоря-Ворскла» здобула вольову перемогу над «Левадою».

1 «Бастіон» 14 11 1 2 54-12 34
2 «Атака-Автотранс» 15 10 2 3 41-18 32
3 «Легіон» 14 10 1 3 56-22 31
4 «Зоря-Ворскла» 15 10 0 5 42-30 30
5 «Андріївка Сан Сіті» 16 9 0 7 35-38 27
6 «Левада» 15 5 0 10 25-41 15
7 «Динамо» 14 4 1 9 21-48 13
8 «Атлетик» 15 2 1 12 23-48 7