Ірина Шевченко — чемпіонка країни серед юніорок!

Ірина Шевченко виграє фінал стометрівки

У Харкові у перший день літнього чемпіонату країни з легкої атлетики серед юніорів полтавка Ірина Шевченко завоювала золоту медаль з бігу на 100 метрів.

У 17 років Ірина Шевченко (тренер Юрій Щербак) була чемпіонкою країни на 100-метрівці серед дівчат, а у 19 років перемогла на дистанції 100 метрів уже серед юніорок. Однак ця перемога у Харкові стала по-справжньому сенсаційною. До фіналу полтавка пробилася з другим результатом за підсумками чотирьох кваліфікаційних забігів — 12,25 секунди. Кращий результат у кваліфікації — 12,04 секунди — був у Анастасії Нікітіної (Черкаська обл.), яка мала перевагу над нашою землячкою у понад дві десяті секунди — що для «короткого» спринту, здавалося б, є гігантським гандикапом. Але Ірина Шевченко не збиралася здаватися, полтавка настроїлася на боротьбу до останнього, яка й завершилася у фінальному забігу на її користь. У фіналі, який проходив за ідеальних умов — без вітру — Ірина Шевченко значно покращила свій кваліфікаційний результат і фінішувала першою — 12,08 секунди. А ось її головна суперниця Анастасія Нікітіна, навпаки, трохи погіршила свій попередній час і фінішувала другою з результатом 12,13 секунди.