Василь Сачко: «Футболісти «Ворскли» можуть зіграти найкращий матч у кар’єрі»

В'ячеслав Шарпар та Василь Сачко / Фото: Микола Лисогор

Прес-конференція головного тренера ворсклян перед матчем з португальським «Спортінгом»

Сьогодні у виставковій залі Полтавського міського будинку культури відбулася передматчева прес-конференція представників полтавської «Ворскли» перед протистоянням з лісабонським «Спортінгом» у Лізі Європи. На запитання журналістів відповідали головний тренер команди Василь Сачко та атакувальний півзахисник В’ячеслав Шарпар. Спочатку з пресою поспілкувався головний тренер:

Про очікування від матчу

«Ми довго чекали на цей матч і прискіпливо готувалися до нього. Ми мріяли про це і завтра наша мрія справдиться. Для нас це буде справді історична подія»

«Ми зустрінемося з дуже серйозна команда. Нам трапився іменитий суперник з солідним єврокубковим досвідом. Безумовно завтра «Спортінг» буде фаворитом у завтрашньому протистоянні. Але ми гратимемо вдома, на очах у рідних вболівальників. Я впевнений, що наша команда завтра вийде і зробить все можливе, щоб досягти позитивного результату»,

«Це буде важка гри. У «Спортінга» хороша група атаки і кваліфіковані, досвідчені футболісти. Проте будь-яка команда має свої слабкі місця і «Спортінг» не виняток. Я зараз не буду про них говорити, але, повторюся, завтра буде непроста гра для обох команд. Футболісти «Ворскли» завтра мають шанс зіграти свій кращий матч у кар’єрі».

Василь Сачко

Про втрату Сандро Кобахідзе

«Це важливий футболіст. Я не хочу говорити зараз хто його замінить, але хочу сказати, що у команди гарний настрій. Сьогодні на тренування я не помітив жодного хвилювання. Всі налаштовані серйозно, і всі розуміють, що на нас чекає. Хто б не вийшов на позиції Сандро, чи будь-якій іншій, зіграє на максимумі».

Кілька слів про натрій команди у роздягальні та про свої очікування від гри сказав і один з лідерів «Ворскли» на полі В’ячеслав Шарпар.

В'ячеслав Шарпар

Про хвилювання у грі з «Арсеналом» і зараз

«Хвилювалися в першу чергу молоді футболісти, у більш досвідчених хлопців хвилювання не було. Зараз теж головне щоб молоді хлопці не злякалися, і повірили в себе. «Спортінг» технічна, сильна команда, але у нас теж є свої сильні сторони і завтра треба їх використати. Зрештою, щоб там не казали, а все вирішуватиметься на футбольному полі».

Про полтавських вболівальників

«Ми дуже раді, що проводимо домашні матчі саме в Полтаві. Це дуже добре, що очікується аншлаг. Глядачі будуть нас підтримувати і гнати вперед. Треба зіграти раціонально і грамотно. Я вірю, що дванадцятий гравець дуже сильно нам допоможе».

Види спорту:

Футбольні турніри: