Жозе Пезейру: «Ворскла» дуже непроста команда»

Праворуч Жозе Пезейру / Фото: Микола Лисогор

Передматчева прес-конференція наставника «Спортінга»

Сьогодні у виставковій залі Полтавського міського будинку культури відбулася передматчева прес-конференція головного тренера португальського «Спортінга» Жозе Пезейру напередодні протистояння з полтавською «Ворсклою» у Лізі Європи. Разом з Пезейру до журналістів вийшов півзахисник Радослав Петровіч, відомий українським вболівальникам по виступах за київське «Динамо». Саме він першим почав відповідати на запитання журналістів.

Радослав Петровіч

Про підготовку до матчу з «Ворсклою»

«Ворскла» ще жодного разу не вигравала матчів Ліги Європи, але в цьому турнірі немає слабких суперників. Ми готувалися дуже серйозно, і маємо бути повністю сконцетрованими і показати всі свої сильні сторони, як це було у матчі з «Марітіму».

«Я звісно хочу завтра вийти в основі, як і будь-який футболіст. Але це вирішуватиме головний тренер, і завтра ви все побачите»

«В Україні мислення команд відрізняється від португальських. Тут всі колективи добре готові фізично і дисципліновані. Проте не важливо, яким на матч вийде суперник,, головне самим добре розпочати гру».

Жозе Пезейру

Після цього на запитання журналістів відповідав вже безпосередньо Жозе Пезейру. Він запевнив, що завтра на поле точно вийде Нані, а також поділився враженнями про «Ворсклу».

Про Нані

«Не зважаючи на те, що у минулому матчі Нані вилучили, я вирішив, що завтра він гратиме. І Більше того, він буде капітаном».

Про «Ворсклу»

«Звісно, «Ворскла» непроста команда. Команда, яка поступаючись «Арсеналу» 0:4, не здалася і забила два м’ячі, і команда, яка перемогла «Зорю», яка в свою чергу вибила з Ліги Європи «Брагу», заслуговує уваги. Ми добре вивчили «Ворсклу» і проаналізували її гру. Ми знаємо, що полтавці грають доволі агресивно. Дуже важливо завтра не віддавати ініціативу, адже для «Ворскли» завтрашній матч буде дуже важливим і вони, будь-що хотітимуть виграти».

Види спорту:

Футбольні турніри: