Василь Сачко: «Футболісти, які вийшли на заміну не змогли освіжити гру»

Василь Сачко / Фото: Микола Лисогор

Прес-конференція головного тренера «Ворскли» після поразки від «Спортінга»

4 вересня у Полтаві «Ворскла» поступилася лісабонському «Спортінгу». Після матчу з журналістами поспілкувався головний тренер полтавців Василь Сачко.

Про гру «Ворскли»

«Дуже важко щось коментувати, коли програєш матч на останніх хвилинах. Я казав перед матчем, що «Спортінг» команда сильна і швидка. Сьогодні ми побачили це на полі. Ми добре вивчили суперника і все прорахували крім того, що під кінець закінчуються сили. Хлопці зіграли дуже непогано. У першому таймі ми встигали перебудовуватися, зробили акцент на контргрі. У другому таймі ми почали підсідати. Хотілося б мати довшу лавку для запасних щоб ті футболісти, які виходять на поле могли підсилити гру. Я дуже розчарований».

«Я не сказав би, що програш на останніх хвилинах це недостача досвіду. Повторюся, нам не вистачило саме міцної лавки. Не вистачає гравці, які змогли б освіжити гру».

«Ми пропустили голи при швидких атаках. Ми чомусь побігли забивати гол, і не встигли повернутися. В той час, як джокери «Спортінга» вибігли в контратаку миттєво».

Про заміну Кулача

«У Влада заболіла ключиця. Він сказав про це у перерві, але наголосив, що готовий грати. Я міг його не міняти. Але він теж почав просідати і не встигати за суперниками. Зрештою, він не може один тягнути лямку увесь час. Ми планували, що вийдуть свіжі гравці і відповідно освіжать гру. Можливо, це не вийшло. Попереду багато матчів, і здоров’я Влада важливе для нас».

Про вболівальників

«Я давно не відчував таких емоцій як сьогодні. Хочу подякувати тим людям, які сьогодні прийшли на гру. Підтримка нам дуже допомогла».

Види спорту:

Футбольні турніри: