Експерти: «Якби «Ворскла» не сіла в оборону у другому таймі, поразки можна було б уникнути»

Іван Шарій та Сергій Чуйченко поділилися думками стосовно вчорашнього матчу

4 вересня у Полтаві «Ворскла» на останніх хвилинах поступилася лісабонському «Спортінгу». Ми вирішили дізнатися, що по матч думають наші експерти — Сергій Чуйченко та Іван Шарій, які свого часту теж грали за «Ворсклу» у Єврокубках.

Сергій Чуйченко

Сергій Чуйченко: «У першому таймі «Ворскла» зіграла здорово. А от у другій половині полтавці опустилися на свою половину поля і почали грати на відбій щоб втримати рахунок. Можливо навіть на підсвідомому рівні. Це рідко призводить до позитивних наслідків. Думаю, якби «Ворскла» не побоялася далі грати у свою гру, такої прикрої поразки б не сталося. Ворскляни втомилися, але ж і футболісти «Спортінга» не залізні роботи? Скляр на нерідній позиції? Він не загубився і виконав те, що від нього вимагали. Звісно він футболіст орієнтований на оборону, і можливо саме тому його Сачко і поставив на цю позицію. Можливо, трохи не вистачало проходів і підключення до атаки. Але все-одно Олександр зіграв здорово. Навіть краще, ніж іноді грає на позиції опорника».

Іван Шарій

Іван Шарій: «Краще б я не вгадав з прогнозом (сміється). У Першому таймі «Ворскла» виглядала солідно, а «Спортінг» навпаки нічого не показав. У другому таймі почалася гра на відбій, і мабуть, це було зайвим. Фортуна повернулася до нас не тим боком. Звісно, що атака ти увесь матч, у нас би не вийшло, але, повторюся, на мій погляд ворскляни зарано сіли в оборону».

Види спорту:

Футбольні турніри: