Волейбол: «Полтавчанка» неочікувано програла команді «ХОВУФКС» (відео)

Досвідчені полтавки змогли виграти лише одну партію

14 жовтня у Полтаві у спорткомплексі ПНПУ ім. В. Г. Короленка відбулися другі матчі першого туру Вищої ліги ЧУ з волейболу серед жінок. ВК «Полтавчанка», яка у перший ігровий день нервово здолала «Харків’янку», цього разу не впоралася з молодими дівчатами з «ХОВУФКС».

«Полтавчанка» — «ХОВУФКС» 1:3

(27-25, 22-25, 20-25, 28-30)

«Полтавчанка»: Жмайло, Мартинчик, Важинська, К. Дубова, Шевчик, Рублевська, О. Дубова, Туровська, Щербак, Аносова, Г. Дубова, Федорченко.

Головний тренер: Анатолій Воліченко.

«ХОВУФКС»: Ногіна, Овчаренко, Ковальська, Ісіченко, Салабудіна, Ващук, Святченко, Окара, Лазуренко, Лінник, Ткалич, Демченко.

Головний тренер: Ольга Ахлестіна.

Вже у першій партії стало зрозуміло, що у полтавської команди будуть проблеми. Гості швидко відірвалися, і підопічним Анатолія Воліченка всю партію довелося відіграватися. Втім, у кінцівці полтавська команда таки змогла вирвати перемогу у партії. Анатолію Воліченку довелося добряче погримати на своїх підопічних.

У наступних двох партіях полтавки поступилися. Гості виглядали більш свіжими і зарядженими на боротьбу. Варто відзначити, що перед цим «Полавчанка» провела нелегкий поєдинок з «Харків’янкою» де виграла. На інших харків’янок наших дівчат не вистачило.

В четвертій партії обидві команди понабирали по 25 очок. Гра тривала доти поки гості не перемогли з рахунком 30-28 і не виграли гру.

Після матчу Анатолій Воліченко пояснив в чому причина такого невдалого результату.

У другому матчі ігрового дня СК «Полтава-СДЮСШОР№ 2» програла «Харків’янці».

Види спорту:

Футбольні турніри: