Фітнес-браслети: що це таке та для чого вони потрібні?

З кожним днем все більше людей починає захоплюватися здоровим способом життя й спортом. Якщо раніше шкідливі звички були в моді, то тепер тенденції змінилися й стало дійсно модно бути спортивним і здоровим.

Саме тому багато хто став пильно стежити за тим, щоб підтримувати себе у відмінній фізичній формі. Але для того, щоб результат дійсно виправдав надії дуже важливо стежити за показниками динаміки. Ось чому все частіше стали використовуватися фітнес-трекери — пристрої, які дозволяють контролювати серцевий ритм та інші кількісні показники стану організму в процесі тренувань. Детально ознайомитися з новинками та переглянути, що може найбільш популярний фітнес-браслет можна на сайті sport-lider.kiev.ua, а тут розглянемо основні характеристики цих пристроїв.

Призначення пристрою

Залежно від типу моделі пристрою мають безліч різних цікавих і корисних функцій. Вони дозволяють:

  • контролювати кількість щодня витрачених калорій;
  • стежити за відстанню, що пройдена за певний період;
  • регулювати свій режим дня, встановлюючи належний час сну й час пробудження;
  • аналізувати отримані дані для подальшого коригування власної поведінки.

На підставі цих показників спеціальний додаток моделює докладні рекомендації щодо коригування способу життя й режиму харчування.

Деякі моделі працюють синхронно зі смартфоном і сповіщають про вхідні дзвінки, щоб господар легко зміг дізнатися про це навіть в особливо галасливій обстановці, також передбачається можливість пошуку браслета в разі, якщо його ніяк не вдається знайти.

Управління пристроєм легко здійснюється за допомогою смартфона, до якого браслет підключається за допомогою Bluetooth.

Основні критерії вибору

На ринку представлені найрізноманітніші варіанти моделей фітнес-трекерів, які прийнято диференціювати в залежності від безлічі різних критеріїв. Саме тому кожен покупець легко зможе підібрати для себе ту модель, яка максимально відповідає його очікуванням. Найбільш поширеними при виборі пристрою вважаються такі основні параметри:

  • Програмне забезпечення. Практично всі пристрої працюють одночасно й на IOS, й на Андроїд, тому їх легко можна синхронізувати з іншими типами гаджетів різних виробників;
  • Тип ременя. Тут вибір найбільш широкий, тому що можна вибрати пристрої з силіконовими, шкіряними, гумовими, металевими та багатьма іншими типами браслетів. Крім цього, можна також вибрати й дизайн оформлення, колір браслета. Таким чином, пристрій легко стане не просто функціональною деталлю, але й гідним аксесуаром;
  • Дисплей. Практично всі моделі пристроїв оснащені дисплеями. Вони можуть бути найрізноманітнішими: кольоровими, сенсорними, монохромними, тощо. Залежно від цього буде змінюватися й система управління пристроєм;
  • Термін його служби. Практично всі браслети оснащені потужними акумуляторами, що дозволяє їх легко експлуатувати без додаткової підзарядки терміном до місяця;
  • Практично всі пристрої оснащені додатковим пульсоміром. Таким чином завжди можна буде контролювати пульс в процесі тренувань, а за потребою скоригувати навантаження, якщо показник виходить за допустимі рамки.

Види спорту:

Футбольні турніри: