Футзал: «ПЗМС» на виїзді програла «Теслі»

Полтавки пропустили швидкий гол і поступилися

Сьогодні у Харкові відбувся матч другого туру Вищої ліги ЧУ з футзалу серед жінок. Полтавська команда «ПЗМС» зіграла з місцевою «Теслою» і неочікувано програла.

«Тесла» — «ПЗМС» 3:1

«Тесла»: Сагайдачна, Дігтяр, Поліщук, Бурлаченко, Яременко, Дичко, Шевела, Челомбітько, Клімова, Калягіна, Степаненко

Головний тренер: Василь Сухомлинов.

«ПЗМС»: Цикаленко, Шаповал, Гавриш, Бабенко, Тищенко, Єрмоленко, Завгородня, Барсова, Дударчук, Мочалова, Келеп, Волосина.

Головний тренер: Микола Кудацький.

Голи: Діхтяр, Дичко, Яременко — Келеп.

У другому таймі було вилучено Таїсію Бабенко.

Полтавки пропустили після першої ж атаки суперниць, і з самого початку опинилися у ролі команди, яка відіграється. У першому таймі господарі вели гру і змогли забити другий гол. «ПЗМС» відповіла під завісу першої половини. Яна Келеп добила м’яч після пострілу Юлії Дударчук.

Другий тайм пройшов у напруженій боротьбі. Обидві команди мали моменти для голу. У нашого воротарі Олену Цикаленко двічі врізалися суперниці. Таїсія Бабенко заробила вилучення, і не допоможе полтавкам у наступній грі. Одразу ж після цього харків’янки забили третій м’яч і встановили остаточний рахунок у матчі — 3:1.

У наступному турі «ПЗМС» зіграє вдома з київською командою «5G».