Кубок України: експерти вважають, що «Ворскла» пройде «Чорноморець»

Наші футбольні фахівці поділилися думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні в Одесі полтавська «Ворскла» стартує в 1/8 фіналу Кубка України з футболу матчем проти місцевого «Чорноморця». Гра розпочнеться о 17:00. Пряму трансляцію покаже канал «Футбол 1»

Це перший матч, перед яким Василь Сачко сказав про те, що у грі можлива ротація. Зазвичай це болюче питання для тренера, адже в чемпіонаті України коуч не ризикує масово тасувати футболістів. Втім, полтавська команда лише вчиться виступати на два фронти і третій буде для гравців вкрай стресовим. До всього в обоймі Василя Сачка достатньо футболістів, які довгий час не отримували ігрової практики і саме зараз вони мають шанс реалізувати себе.

Букмекери у цьому матчі віддають невелику перевагу ворсклянам:

П1 — 3,45      Х — 3,15      П2 — 2,25

Наші експерти теж вважають, що попри труднощі зі складом, «Ворскла» пройде далі.

Сергій Хордирєв: «Ворскла» програє. Я вважаю, що сьогодні Василь Сачко зрештою дасть команді перепочити і випустить напіврезервний склад. А от «Чорноморець», якому кубок потрібен більше, гратиме на повну силу. Тому, власне я думаю, що «Ворскла» поступиться і вилетить. Мій прогноз — 2:1 на користь одеситів».

Юрій Мармач: «Ворскла» мінімально переможе. Допускаю, що Василь Сачко дасть перепочити кільком лідерам, і резерви у нас не найсильніші. Проте, у матчі з «Чорноморцем» полтавцям під силу перемогти. Мій проноз — 0:1. Гол заб’є Юрій Коломоєць».

Іван Шарій: «Ворскла» переможе. Підопічні Василя Сачка втомлені і гратимуть далеко не основним складом, але і суперник не надто сильний. Що такого ви зараз бачите у грі «Чорноморця» щоб перемогти «Ворсклу»? Мій прогноз — 1:2».

Сергій Чуйченко: «Ворскла» не переможе в основний час, але далі пройде. Полтавці вийдуть на поле змішаним складом, і тому впевненої перемоги чекати не слід. Буде багато боротьби, і вболівальники побачать важку в’язку гру. Мій прогноз — 1:1 в основний час. А далі «Ворскла» на досвіді пройде в серії пенальті».

Зробити свій прогноз на матч ви можете у нашому телеграм-каналі.

Види спорту:

Футбольні турніри: