Гурбан Гурбанов: «Ми спробуємо перемогти у Полтаві»

Гурбан Гурбанов / Фото: Олег Журавльов

Прес-конференція головного тренера «Карабаху» перед матчем з «Ворсклою»

7 листопада у Полтаві у виставковій залі Полтавського міського будинку культури відбулася передматчева прес-конференція з тренером агдамського «Карабаха» Гурбаном Гурбановим. Разом з ним на захід прийшов футболіст команди Гара Гараєв.

Про майбутню гру

Гурбан Гурбанов: «Буде дуже важка і цікава гра. Я хотів би щоб ми перемогли, але ми знаємо, що «Ворскла» грає у себе вдома більш агресивно і жорстко аніж на виїзді. Ми серйозно налаштовані, і сподіваємося вивезти з Полтави три очки».

Гара Гараєв: «У першому матчі проти «Ворскли» в нас були певні ігрові проблеми, але цього разу ми виправимо свої помилки і покажемо зовсім інший футбол».

Про «Ворсклу»

Гурбан Гурбанов: «Я знаю, що для «Ворскли» це дуже важлива гра, адже полтавці мають шанс відірватися від нас і наздогнати «Спортінг». Але після трьох матчів у «Карабаха» немає очок, тому і для нас це протистояння вкрай принципове».

Гурбан Гурбанов: «Ми грали з різними суперниками, і з більш титулованими, але це ніяк не впливає на повагу до «Ворскли» і на наш бойовий настрій на протистояння з полтавцями. І ми, і «Ворскла» покажемо більш якісний футбол».

Матч «Ворскла» — «Карабах» відбудеться сьогодні на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського. Початок о 22:00.

Види спорту:

Футбольні турніри: