Василь Сачко: «Всі проблеми ми створили собі самі»

Василь Сачко / Фото: Микола Лисогор

Прес-конференція головного тренера «Ворскли» після поразки від «Карабаха»

8 листопада «Ворскла» в рамках групового раунду Ліги Європи дома програла азербайджанському «Карабаху». Після матчу з журналістами поспілкувався головний тренер ворсклян Василь Сачко.

Про гру «Ворскли» у матчі з «Карабахом»

«Футболісти «Карабаха» швидше пристосувалися до поля. У першому таймі було помітно, що у команди ж висококласні футболісти. Втім, великих проблем біля наших воріт вони не принесли. Всі проблеми ми створили самі собі, коли Артур помилився і привезли пенальті. Ми поступалися у швидкості переміщення з м’ячем і без м’яча, а також у підборах. Другий тайм можна занести в актив. Хлопці старалися, мали моменти, але не вийшло забити, підвела майстерність».

Про появу в старті Артура

«Я не думаю, що помилка Артура пов’язана з недавньою травмою. Так, останніх матчах на цій позиції грав Вадим Сапай, на якого ми теж розраховуємо. Сьогодні ми хотіли більше контролювати м’яч, Артур в цьому компоненті сильніший. До того ж він лівша, і в нього гарний пас і підключення до атаки. Безумовно, він припустився помилки, якої не мав права припускатися, але в нього багато що виходило -= підключення до атак, подачі, простріли. До того ж варто відзначити суперника, який не дав нам показати кращу гру».

Про невикористані заміни

«Ми у другому таймі почали більше контролювати м’яч, мали моменти щоб забити. Почали проходити подачі, з’явилися моменти після стандартів. Повторюся, на полі були кращі з тих хто був у нас в арсеналі».

Види спорту:

Футбольні турніри: