Лубенські легкоатлети вибороли чотири медалі на всеукраїнському турнірі з багаторборства

Ліворуч - Дар'я Василенко

Ярослав Остапчук, Вікторія Корнієнко, Олександр Колбун та Дар’я Василенко привезли нагороди з національної першості

Днями у селищі Лазурному на Херсонщині відбувся всеукраїнський турнір з легкоатлетичного багатоборства. У змаганнях брали участь спортсмени з Полтавщини, а конкретно з Лубен. Лубенські легкоатлети завоювали на турнірі три медалі, одна з яких «золота».

Руслан Остапчук став переможцем серед юнаків (U16) з двоборства (100 м+1500 м). Руслан показав час 13,16 на стометрівці та 4:32,75 на дистанції 1500 м, і посів перше місце.

В іншому двоборстві (100 м + 800 м) «бронзу» у віковій групі U18 завоював Олександр Колбун. Він подолав стометрівку за 12,92 і 800 м за 2:13,74. Таким чином Олександр повіз додому «бронзу».

На цих же дистанціях, але серед дівчат і в категорії U16 третьою стала Дар’я Василенко. Вона показала час 14,83 на стометрівці та 2:29,48 на дистанції 200 м.

«Срібло» у двоборстві 100 м + 100 м з бар’єрами виборола Вікторія Корнієнко. Вона пробігла стометрівку за 15,17 а стометрівку з бар’єрами за 20,66.

Всіх призерів до змагань готувала тренер Марина Якуба з лубенської ДЮСШ.