«Маріуполь» — «Ворскла»: більшість експертів прогнозують нічию

Наші футбольні фахівці поділилися прогнозами стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні у Маріуполі «Ворскла», в рамках 16-го туру УПЛ зіграє проти місцевого ФК «Маріуполь». Після невдалих домашніх матчів проти «Карабаха» та «Шахтаря», полтавці спробують повернути собі смак перемоги. Матч розпочнеться о 14:00. Пряму трансляцію покаже канал «Футбол 2».

До лав «Ворскли» після дискваліфікації повернуться Володимир Чеснаков та Ніколас Карека. Також проти «Маріуполя» вже може зіграти Владислав Кулач, який через договір оренди пропускав матч з «Шахтарем». Команда Василя Сачка мала час перевести дух під час паузи в чемпіонаті, і має відновитися після Єврокубків.

Букмекери у своїх пронозах схиляються на бік господарів:

П1 — 2,40     Х — 2,90        П2 — 3,45

Більшість наших експертів же вважають, що матч залишиться без переможця.

Сергій Лукаш: «Ворскла» програє. Не зважаючи на те, що полтавці відпочили під час паузи, господарям потрібна перемога для того щоб потрапити у першу шістку. «Маріуполь» добре грає на своєму полі, а «Ворскла» зараз не в кращих кондиціях. Мій прогноз — 2:1 на користь господарів. Гол заб’є Владислав Кулач».

Сергій Ходирєв: «Ворскла» сьогодні не програє, але думаю, що й виграти полтавцям не під силу. Мій прогноз — 0:0«.

Юрій Мармач: «Я не буду оригінальним. «Ворскла» переможе з рахунком 1:0. Гол заб’є Юрій Коломоєць».

Іван Шарій: «Сьогодні буде нічия. «Маріуполь» переслідує «Ворсклу». Ми випереджаємо господарів лише на чотири очки. Азовці намагатимуться будь-що перемогти і закріпитися у першій шістці. «Ворсклі» буде дуже важко. Мій прогноз — 1:1. Гол заб’є В’ячеслав Шарпар».

Сергій Чуйченко: «Буде нічия. Зараз у «Ворскли» мають повернутися і відновитися всі, хто не міг грати з «Шахтарем». Втім, у складі «Маріуполя» багато молодих футболістів, які прагнутимуть проявити себе. До того ж команді Бабича необхідні очки для того щоб потрапити до першої шістки. Словом, буде важкий матч. Мій прогноз — 1:1. Гол у складі «Ворскли» заб’є Владислав Кулач».

Зробити свій прогноз на матч ви можете у нашому телеграм-каналі.

Види спорту:

Футбольні турніри: