«Ворскла» мінімально програє у Маріуполі

Команда Василя Сачка провалила другий тайм і залишилася без очок

Сьогодні у Маріуполі відбувся матч 16-го туру Української прем’єр-ліги між полтавською «Ворсклою» та місцевим «Маріуполем». Команда Василя Сачка, відпочивши під час паузи в чемпіонаті, поїхала в гості до принципових суперників. Попереду домашній матч з «Арсеналом» і важкі протистояння в чемпіонаті. Та й сам «Маріуполь» відставав від полтавців лише на чотири очки. Словом, треба було перемагати, але, очевидно, футболісти так не вважали.

«Маріуполь» — «Ворскла» 1:0

«Маріуполь»: Гальчук, Полегенько, Чоботенко, Яворський, Демірі, Мішньов, Піхальонок (Білий, 85), Ігнатенко, Вакула (Горбунов, 90+3), Борячук (Чурко, 78), Зубков.

Головний тренер: Олександр Бабич.

«Ворскла»: Шуст, Саків, Чеснаков, Чижов (Даллку, 55), Пердута, Шарпар, Скляр, Артур (Ребенок, 46), Кулач, Сапай (Сергійчук, 82), Коломоєць.

Головний тренер: Василь Сачко.

Голи: Зубков (57).

Василь Сачко не став змінювати тактичну схему, але здивував незвичним розташуванням деяких футболістів. У воротах, як завжди у старті вийшов Богдан Шуст. На лівому фланзі захисту вболівальники побачили 21-річного Тараса Саківа. У центрі захисту зіграли Володимир Чеснаков та Олександр Чижов. Праворуч захищався Ігор Пердута. В опорній зоні Олександр Скляр зіграв з В’ячеславом Шарпаром. На флангах атаки зіграли номінальні захисники Артур (ліворуч) та Вадим Сапай (праворуч). На вістрі атаки звично вийшов Юрій Коломоєць, а глибше під ним розташувався Владислав Кулач.

«Ворскла» у першому таймі більше володіла м’ячем і мала забивати. У господарів лише на третій хвилині Владислав Вакула втік у контратаку лівим флангом, змістився і пробив. Ворота полтавців врятував Богдан Шуст. «Ворскла» ж мала кілька більш небезпечних нагод. На сьомій хвилині після прострілу від Тараса Саківа пробивав Вадим Сапай — команду врятував Євген Гальчук. Тут же на ударну позицію вивели Юрія Коломойця, і знову Гальчук виручив. На 20-й хвилині Вадим Сапай знову міг забивати, але пробив неточно. Свої моменти мали також Олександри Скляр та Чижов, але удари обох були неточними.

Загалом у першому таймі «Ворскла» точно награла на гол і лише слабка реалізації моментів, а також вдала гра Гальчука посприяли тому, що рахунок залишився «сухим».

У другому таймі «Ворскла» почала чудити. Спочатку на 52-й хвилині класний момент мав Владислав Вакула, але після помилки Пердути не зміг пробити у порожні ворота. Через хвилину небезпечно пробивав Андрій Борячук — Шуст виручив. На 57-й хвилині господарі таки забили. Олександр Зубков розхитав Ардіна Даллку, який тільки-но вийшов на поле, і влучно пробив — 1:0. Самі собі створили проблеми.

Після голу «Маріуполь» був близьким до того щоб забити вдруге, але той же Владислав Вакула та Андрій Борячук свої моменти не реалізували. Мали свої моменти і ворскляни. На 86-й хвилині з вбивчої позиції пробивав Михайло Сергійчук, але влучив у каркас. У підсумку маємо дуже дивну поразку і чекаємо на «Арсенал».

Види спорту:

Футбольні турніри: