Василь Сачко: «На жаль, у першому таймі гру було вже зроблено»

Фото: vorskla.com.ua

Прес-конференція головного тренера «Ворскли» після поразки від «Арсенала»

Сьогодні у Києві полтавська «Ворскла», в рамках п’ятого туру групового етапу Ліги Європи, програла лондонському «Арсеналу». Після матчу на запитання журналістів відповів наставник ворсклян Василь Сачко.

Про гру «Ворскли» проти «Арсенала»

«Важко щось коментувати. Ми припустилися помилок, пропустили необов’язкові голи. Також був, на мій погляд, суперечливий пенальті. У першому таймі, гру було вже зроблено.»

Про перенесення матчу з Полтави до Києва

«Це історичний матч. У Полтави забрали футбольне свято. Звісно, той факт, що нам довелося терміново переїздити до Києва не міг не вплинути на результат. Думаю, якби матч відбувся у Полтаві, ми б зіграли краще.»

Про заміну Сапая на Кареку

«Ми вже програвали 0:3 (насправді 0:2 — Ред.), необхідно було щось змінювати. Карека мав оживити гру в атаці, чіплятися за м’яч, нав’язувати боротьбу. Але багато що не виходило.»

Про майбутній матч з «Олександрією»

Питання: Останнім часом є тенденція — після поразок у Єврокубках, команда важко відновлюється і має серію невдалих матчів у чемпіонаті. Попереду важлива гра проти «Олександрії». Як не наступити на ті ж граблі?

Василь Сачко: Про граблі нічого говорити не буду. Безумовно, ми розуміємо важливість гри проти «Олександрії». Для початку треба забути СЬОГОДНІШНЮ гру. Те без чого полтавські вболівальники залишилися сьогодні, ми спробуємо повернути їм у грі з олександрійцями.

«Я вдячний кожному полтавцю, який приїхав сюди, чи підтримував команду вдома».

Види спорту:

Футбольні турніри: