Василь Сачко: «Все добре, крім того що ми програли»

Василь Сачко

Прес-конференція головного тренера «Ворскли» після поразки від «Олександрії»

Сьогодні у Полтаві «Ворскла», в рамках 17-го туру УПЛ мінімально поступилася «Олександрії». Після матчу на запитання журналістів відповів головний тренер «Ворскли» Василь Сачко.

Про матч «Ворскли» і «Олександрії»

«Це була стратегічно важлива гра для нас. Турнірна таблиця зобов’язувала нас перемагати. На жаль цього не сталося. Є поразки за які не соромно, ось сьогодні саме така. Добре працювали фланги, було багато прострілів, ударів. Увесь час не буває погано. Був динамічний, цікавий матч. Все добре крім того, що ми програли».

Про те, чому не забиває Юрій Коломоєць та інші нападники

Запитання: Скажіть, як тренер і як колишній форвард, що відбувається з Юрієм Коломойцем? Він не забиває з травня. Можна говорити про якийсь нефарт чи смугу невдач, але ж це не може тривати півсезону. Це при тому, що футболіст постійно має ігрову практику

Василь Сачко: «Юрій виконує багато чорнової роботи, створює тиск на суперника, чим користуються партнери по команді. Таке в житті буває. В мене теж були серії безгольових матчів. Я бачу, що на Юру це тисне, але я б хотів стати на його захист. Ця засуха рано чи пізно скінчиться».

Запитання: Тобто навіть у такій кризі він сильніший за своїх конкурентів?

Василь Сачко: «У нас є Карека, який не проходив збори з командою, і ще не готовий на 100%. Є Михайло Сергійчук, але вони з Коломойцем нападники різного плану. Я бачу наш стиль гри таким чином, що у нас має бути високий нападник, який нав’язував би верхову боротьбу під яким на підборі грали б інші гравці. Саме так ми зараз будуємо гру. Кому виходити у старті вирішує головний тренер. Звісно ми чекаємо від Коломойця, що він буде забивати, і це станеться. Карека також ще набере форму, пройде збори і теж забиватиме. Забивають не лише нападники, забиває команда. І головне, нам не можна пропускати».

Про наслідки гри з «Арсеналом»

«Звісно, раптовий переїзд і поразка вдарили по хлопцям. Ми зробили все щоб команда віддавалася на полі, але цього замало. Ми непогано грали, особливо у другому таймі. Суперник грамотно оборонявся. Ми підготуємося до «Чорноморця» і будемо перемагати».

Види спорту:

Футбольні турніри: