У Чемпіонаті Оржицького району воротар отримав два роки умовно за те, що зламав щелепу нападника

Голкіпер отримав покарання і заплатить більше ніж 40 тисяч гривень

У жовтні 2016-го у селі Тимки відбувся матч Чемпіонату Оржицького району між місцевою «Нивою» та «Дружбою» з села Круподеринці. Ця гра нічим не запам’яталася у футбольному плані, але запам’яталася кримінальним правопорушенням.

Неподалік воріт «Ниви» виник конфлікт між гравцями команд-суперниць. Це все чув воротар команди, після чого підійшов до нападника команди-суперника і вдарив того ззаду у щелепу. Кіпер не розрахував силу і спричинив супернику закритий перелом нижньої щелепи з незначним зміщенням уламків. До честі нападника, той попри біль у щелепі дограв матч до кінця, після чого поїхав до Києва. Біль не вщухав, тому чоловік був змушений звернутися до лікарні, де йому діагностували перелом і госпіталізували на тиждень.

Згідно з інформацією з Єдиного реєстру судових рішень, за спричинення тяжких тілесних ушкоджень Оржицький районний суд призначив воротарю два роки позбавлення волі умовно, а також він буде змушений виплатити потерпілому 40 тис. 188 грн (5188 матеріальної та 40 000 моральної шкоди).

Види спорту:

Футбольні турніри: