Гандбол: полтавське «Динамо» програло другий матч запорізькому «Мотору-3»

Наші гандболісти не змогли повторити вчорашній успіх

Сьогодні в Полтаві відбувся другий матч п’ятого туру Вищої ліги ЧУ з гандболу між полтавським «Динамо» та запорізьким «Мотором-3». Перший матч між цими командами закінчився на користь полтавських гандболістів, а от у другому поєдинку туру перемогли вже господарі.

«Динамо» — «Мотор-3» 22:28

«Динамо»: Кривошей, Логунов, Довгаль, Бондал, Симоненко, Доценко, Нестеренко, Шуміло, Занімонець, Прокопчук, Маліченко, Коваль, Басараб, Абрамов, Цокало, Мухін.

Головний тренер: Олександр Горський.

«Мотор-3»: Чудінов, Драний, Близнюк, Нападайло, Седченко, Широкоград, Олицький, Косяк, Черепанов, Пилипенко, Ходикін, Холодяков.

Головний тренер: Ігор Павленко.

У першому таймі все складалося на користь полтавців. На початку гри команди не відпускали суперників у відрив, але ближче до середини підопічні Олександра Горського таки змогли відірватися на здавалося б комфортну відстань. Після першого тайму — 15:9.

У другому таймі гості швидко наздогнали «Динамо», а потім і вийшли вперед. Полтавці почали нервувати. Динамівець В’ячеслав Нестеренко навіть полаявся з арбітром і отримав вилучення. Цей випадок став приводом для окремого рапорту, на клуб чекає штраф, а на гравця — дискваліфікація. Результат матчу теж не на нашу користь — 22:28.

Види спорту:

Футбольні турніри: