Волейбол: «Полтавчанка» і «СДЮСШОР№ 2» проведуть міжсезоння вдома

Тренери полтавських волейболісток розповіли чим збираються займатися їх команди під час зимової паузи

Полтавські спортсмени продовжують збиратися після новорічних свят. Ми поспілкувалися з тренерами полтавських волейбольних команд Вищої ліги — ВК «Полтавчанка» та СК «Полтавська область-СДЮСШОР№ 2» — Олександром Кириленком та Іриною Мороз. Тренери розповіли як проходитиме підготовка команд, а також розповіли про кадрові зміни у командах.

Волейболістки «Полтавчанки» вийдуть зі святкової відпустки 9 січня і зберуться у Полтаві. З 9 по 25 січня команда проведе у Полтаві, де тренуватиметься і проводитиме спаринги з іншою полтавською командою «СК «Полтавська область-СДЮСШОР№ 2». Команда Анатолія Воліченка та Олександра Кириленка нікого не втратила, і продовжить виступати стабільним складом. На перегляд до команди має прибути ще одна молода волейболістка, чиє прізвище тренери поки не афішують.

СК «Полтавська область-СДЮСШОР№ 2» також збереться 9 січня і всю зимову паузу проведе у Полтаві. На дівчат чекають товариські матчі виключно з «Полтавчанкою». Команда дозаявила двох кременчужанок — досвідчену Оксану Дьогтєву та юну Ксенію Ратій. Підготовка триватиме до 25 січня, а далі на обидві команди чекають матчі четвертого туру Вищої ліги.

У четвертому турі обидві команди поїдуть до Запоріжжя де зіграють проти місцевих команд СК «Академія-ЗІЕІТ» та «Орбіта-Спортінтернат». Ці матчі відбудуться 26-27 січня.

Види спорту:

Футбольні турніри: