Василь Сачко: «Шарпар захворів, а ситуація з Кулачем ще незрозуміла»

Василь Сачко

Головний тренер «Ворскли поспілкувався з полтавськими журналістами

Сьогодні футболісти і тренери «Ворскли» вийшли з відпусток після новорічних свят і зібралися у Полтаві. Після короткої привітальної розмови з футболістами та керівництвом, з журналістами поспілкувався головний тренер команди Василь Сачко.

Про роботу на зимових зборах

«Лікар повідомив, що всі травмовані гравці вже здорові і можуть працювати, крім Дмитра Кравченка, якому лише кілька днів тому зняли гіпс».

«Зараз на нас чекають так звані, втягувальні тренування. Після відпустки на гравців чекає багато бігової та силової роботи, а потім в Туреччині на нас чекає повноцінний збір з цікавими спарингами. Там вже будуть ігрові вправи і робота з м’ячем».

«На нас чекає цікавий графік. Попереду непрості матчі за місце у першій шістці, і вся боротьба за верхні позиції турнірної таблиці для нас ще попереду».

Про відсутніх Кулача, Шарпара і Сергійчука

«В’ячеслав Шарпар не зміг сьогодні приїхати через проблеми зі здоров’ям. Він приєднається до команди через день-два. Що стосується Михайла Сергійчука, на даний момент у нього закінчився термін дії контракту, але ми з ним ще не попрощалися, принаймні особисто я з ним ще не говорив. Хай там як що, ми маємо бодай потиснути один одному руки. Щодо Владислава Кулача, з ним ситуація поки не ясна. У нього ще триває договір оренди з «Ворсклою», але прямо зараз я не готовий сказати, чи залишиться він у команді».

Про можливих новачків

«Я не готовий говорити про можливі втрати і придбання команди. У нас завдання зберегти кістяк команди. Будемо спілкуватися, як з тими футболістами, які у нас є, так і з потенційними новачками. Про конкретні позиції я теж говорити не готовий, алей якщо хочете знати мою думку, я б підсилював всі позиції, від захисту до нападу».

Нагадаємо, що 14 січня команда вирушить на збори в Анталію. Розклад спарингів, які чекають на «Ворсклу» на цьому зборі дивіться тут.

Види спорту:

Футбольні турніри: