Полтавки завоювали чотири медалі на Кубку Європи з сумо

Тетяна Гільдієва, Тетяна Скирда та Руслана Приходько

В активі наших дівчат два «золота», «срібло» і «бронза»

Днями в угорському місті Ерд відбувся Кубок Європи з боротьби сумо. У змаганнях брали участь спортсменки з Полтави, і в активі наших сумоїсток чотири медалі різного ґатунку.

Дві медалі виборола Тетяна Гільдієва. Вона боролася у ваговій категорії до 55 кг одразу у двох вікових категоріях — молодь (до 21 року) та серед дорослих. Серед молоді Тетяна стала другою, серед дорослих — третьою. «Золото» серед молоді виборола Руслана Приходько, яка боролася у ваговій категорії до 80 кг. Також перше місце, але серед дорослих завоювала Тетяна Скирда (вагова категорія понад 80 кг). До змагань спортсменок готувала тренер Світлана Кузнецова.

По цетру - тренер Світлана Кузнецова

На третій сходинці п'єдесталу - Тетяна Гільдієва

Варто відзначити, що цей Кубок Європи був відбірковим до Всесвітніх Ігор (аналог Олімпіади для неолімпійських видів спорту).