Вища ліга (жінки): БК «Полтава» у непростому матчі вдруге перемогла «Інваспорт» (відео)

Полтавські баскетболістки вдруге перемогли харків’янок

Сьогодні у Полтаві у спорткомплексі ПНПУ ім. В. Г. Короленка відбувся другий матч чергового туру Вищої ліги жіночого ЧУ з баскетболу між БК «Полтава» та харківським «Інваспортом». Перші відрізки матчу стали для нашої команди нервовими, але у третій чверті полтавки пішли у впевнений відрив і перемогли.

«Полтава» — «Інваспорт» 80:64

(19-18, 26-23, 25-10, 10-13)

«Полтава»: Шевчук, Пазюк, Ярич, Калініченко, Зозуля — Малохлыб, Дробот, Рзаєва, Давиденко.

Головний тренер: Анатолій Ніщіменко.

«Інваспорт»: Кулінок, Мельничук, Броницька, Седельникова, Хороших — Бородіна, Короленко, Сівакова.

Головний тренер: Людмила Щедрива.

Першу чверть матчу команди провели на рівних. Полтавки першими розпечатали кільце суперниць, але «Інваспорт» швидко вийшов вперед і господарям довелося побути у ролі команди, яка наздоганяє. У «Полтави» були проблеми з влучністю, та й харків’янки у захисті діяли надійно. Втім, «Полтаві» вдалося у першому вирвати перевагу в одне очко. Особливо на майданчику виділялася Христина Ярич.

Другий відрізок вийшов більш динамічним. Команди як слід розбігалися і почали частіше виконувати кидки. У полтавської команди не все виходило, Вікторія Пазюк навіть просила тренера взяти тайм-аут під час якого пояснювала певні моменти своїм партнеркам. Так, за рівної і динамічної гри «Полтава» збільшила свою перевагу до чотирьох очок. У першому матчі туру, на цей момент підопічні Анатолія Ніщіменка вже вирішили всі питання стосовно переможця. Цього ж разу все найцікавіше лише починалося.

Третя чверть почалася для полтавок важко. Гості швидко побігли в атаку і кілька разів виходили вперед,. Але наші баскетболістки взяли гру у свої руки і пішли у відрив. Як результат — після трьох чвертей 19 очок переваги. Не гарантія перемоги, але все ж запорука певного спокою.

В останній чверті полтавки виглядали не надто переконливо, багато нервували і помилялися. Проте це не завадило дівчатам втримати результат. У підсумку — 80:64 на користь наших дівчат.

Найрезультативнішою у складі БК «Полтава» сьогодні стала Христина Ярич, яка принесла команді 20 очок. У «Інваспорта» найбільше закинула Тетяна Кулінок (27 очок).

У наступному турі БК «Полтава» зіграє проти «Дружківчанки».

Види спорту:

Футбольні турніри: