Голландський футбольний спеціаліст Марк Гус інт Вельд провів показове тренування у Полтаві (відео)

Марк Гус інт Вельд спілкується з дітьми

Експерт з Нідерландів показав майстер-клас українським колегам

У Полтаві триває всеукраїнський форум для дитячих футбольних тренерів «Poltava Football Forum». У програмі заходу лекції та показові тренування від вітчизняних та закордонних фахівців. Сьогодні показове тренування у спорткомплексі ГУ НП у Полтавській області провів експерт з розвитку молодих футболістів з Голландії Марк Гус інт Вельд.

1. Вправи з м’ячем в обмеженому просторі

На відміну від вчорашнього тренування швейцарця Роджера Мейхтрі, голландець увесь час змушував дітей працювати з м’ячем, і на розминці і на основних вправах. З самого початку Марк поставив дітей у маленький квадрат і давав завдання на контроль м’яча в обмеженому просторі. Хлопчаки рухалися назустріч один одному і тому, для того щоб виконувати завдання, їм треба було слідкувати не лише за своїми ногами, а й за партнером, щоб з ним не зіткнутися.

2. Ширший простір — важчі завдання

Поступово Марк Гус інт Вельд розставляв дітей все ширше, і давав складніші завдання на взаємодію, розвиток периферійного зору та швидке прийняття рішень. Увесь цей час хлопчаки працювали з м’ячем. Були і виходи, і завдання забити якомога більше голів у маленькі ворота, граючи під пресингом.

І діти, і тренери-глядачі залишилися задоволені голландцем. Нам побачене прокоментував наставник з ДЮСШ «Молодь» і наш експерт Сергій Ходирєв.

— Це тренування на голову краще, ніж вчорашнє — резюмував Сергій Леонідович. — Тут діти отримали і вправи на техніку і контроль м’яча, і розвинули периферійний зір, що важливо для футболіста, і «прокачали» координацію рухів. І все це не розлучаючись з м’ячем. Голландська школа футболу мені надзвичайно імпонує.

Сергій Ходирєв

Форум закінчується 9 лютого.

Види спорту:

Футбольні турніри: