Іван Іванов у Канаді виграв «бронзу» на етапі Кубка світу

Іван Іванов — бронзовий фініш в Канаді

Наш земляк Іван Іванов на етапі Кубка світу в Едмонтоні показав один із найкращих результатів в історії українського триатлону взагалі, посівши 3-є місце серед чоловіків на цих найпрестижніших змаганнях.

Щоб успішно виступити на світовому рівні, Іванов пропустив чемпіонат Європи, який відбувався за тиждень до етапу Кубка світу. В Едмонтоні на дистанцію триатлону вийшли 46 учасників, які представляли національні збірні з усіх континентів. У цій еліті наш спортсмен виступив блискуче, Іван Іванов фінішував третім із загальним результатом — 58 хвилин 46 секунд. При цьому дистанцію плавання 750 метрів наш земляк здолав за 8 хвилин 45 секунд, у велогонці на 20 км його час був — 32 хвилини 24 секунди, а на біговій дистанції 5 км наш земляк показав результат — 15 хвилин 18 секунд. За свою «бронзу» на етапі Кубка світу Іванов отримав й призові у розмірі 4,5 тисячі доларів. Але найголовніше те, що ця світова «бронза» може принести нашому земляку стільки залікових балів, що він уперше в історії може випередити у всесвітньому рейтингу ІТУ (Міжнародного союзу триатлону) всіх представників України! Поки що Іванов є третім серед українців у світовому рейтингу, але на початку липня з’явиться вже поновлений рейтинг ІТУ.

В Едмонтоні нашого земляка випередили лише переможець етапу Кубка світу — Грегорі Роу (Франція), який показав результат 57 хвилин 39 секунди (перемога принесла йому 7,5 тисяч доларів) і срібний призер Кайл Джонс (Канада), який фінішував з часом 57:46 (друге місце збагатило його на 6 тисяч).

Грегорі Роу (Франція), Кайл Джонс (Канада) та Іван Іванов (Україна) Трійка призерів етапу Кубка світу перед сходженням на п’єдестал пошани:
Грегорі Роу (Франція), Кайл Джонс (Канада) та Іван Іванов (Україна).

Разом із Івановим в Едмонтоні виступив ще один українець, який за рейтингом є другим серед триатлоністів нашої країни — Ростислав Пєвцов. Він посів 24-е місце з результатом 1 година 00 хвилин 11 секунд.