Стрибуни з Полтавщини завоювали чотири медалі на Кубку України з легкої атлетики

Ольга Корсун

В активі наших спортсменів ти «срібла» і дві «бронзи»

16 лютого у Києві відбувся Кубок України з легкої атлетики. У змаганнях брали участь спортсмени з Полтавщини і завоювали чотири медалі різного ґатунку. Цікаво що всі чотири медалі завоювали стрибуни і стрибунки.

У стрибках у довжину полтавські спортсмени завоювали два срібла. Серед чоловіків другим став Сергій Гончаренко. Він стрибнув на 7,14 метра. Серед жінок другою з результатом 5,97 метра стала Наталя-Вікторія Хамула. Друге місце у потрійному стрибку взяла полтавка Ольга Корсун (результат — 13,54 метра). «Бронзу» у стрибках у висоту завоювала Олександра Полтавець з Пирятина. Вона показала результат 1,75 метра.