Кубок Буковеля з фрі-файту: Віталій Оніщенко у фіналі, ще двоє полтавців програли (відео)

Віталій Оніщенко

Полтавські бійці виступили на традиційних зимових змаганнях

Днями відбувся п’ятий тур Кубка Буковелю з фрі-файту. У цьому турнірі билися троє спортсменів з Полтавщини — Максим Трохимчук у ваговій категорії до 61 кг та В’ячеслав Богомол і Віталій Оніщенко у ваговій категорії до 84 кг. За позитивного розвитку подій, двоє останніх могли зійтися між собою, але вийшло так, що один полтавець програв, а інший за нього помстився.

Вагова категорія до 61 кг — Максим Трохимчук (Полтава) - Зуріко Джоджуа (Грузія)

У першому раунді бійці почали поєдинок з пристрілки. Максим Трохимчук першим провів вдалий лоу-кік. Помітно було, що спортсменам незвично битися на маленькому майданчику для фрі-файту, адже вони часто з нього вилітали. Перший раунд пройшов у рівній боротьбі, а от у другому грузин збільшив перевагу. Трохимчук намагався проходом забрати ногу опонента і опинився у невигідній позиції. Зуріко Джорджуа почав забивати полтавця у партері, але нашого земляка врятував гонг. У третьому раунді спортсмени пішли у розмін ударами і Трохимчука відправили у нокаут.

Вагова категорія до 84 кг — Сергій Мудрицький (Київ) - В’ячеслав «Бізон» Богомол (Полтава)

В’ячеслав Богомол теж програв свій поєдинок, при чому технічним нокаутом. Суперник полтавця Сергій Мудріцький просто забив його лоу-кіками. Вже після першого такого удару у першому раунді, В’ячеслав опинився у нокдауні. Загалом нокдаунів було чотири — три після лоу-кіків та один прямий — за секунду до закінчення бою. Сам же В’ячеслав крім кількох гострих випадів нічого супернику не запропонував. З майданчика «Бізон» пішов з велетенськими гематомами на ногах.

Вагова категорія до 84 кг — Віталій Оніщенко (Полтава) — Володимир Ізанський (Тернопіль)

Найбільш радісним і видовищним для полтавських вболівальників став поєдинок Віталія Оніщенка, який закінчився у другому раунді. У першому відрізку Віталій зумів «покласти» суперника, залишившись у стійці і обстрілював того ногами. Це був найбільш яскравий епізод першого раунду. У другому — Володимир Ізанський розпочав з кількох влучних пострілів. Після цього тернополянин виконав ефектний кидок і намагався скрутити Віталію Оніщенку п’яту, але сам попався на той же прийом. Віталій Оніщенко виходить у фінал.

Вагова категорія до 84 кг. Фінал групи Б — Віталій Оніщенко (Полтава) — Сергій Мудрицький (Київ)

У цьому поєдинку Віталій Оніщенко бився з кривдником В’ячеслава Богомола киянином Сергієм Мудрицьким. Перший раунд бійці провели пристрілюючись без якихось спалахів активності. У другому і третьому раундах Віталій був кращим і переміг одноголосним рішенням суддів. Тепер на нього чекає чемпіонський фінал. Помста за «Бізона» вдалася.

Максима Трохимчука і В’ячеслава Богомола до турніру готував тренер Віталій Макаренко (клуб «Branibor Team»). Віталія Оніщенка готував тренер Азіз Елькардухі (клуб «Торнадо»).

Види спорту:

Футбольні турніри: