У Полтаві відбувся меморіальний турнір з кікбоксингу та летхвей пам’яті загиблих у Широкиному (відео)

Бійці з Полтави, Миргорода та Києва влаштували шоу для полтавських глядачів

22 лютого у Полтаві у виставковій залі Полтавського міського будинку культури відбувся Меморіальний турнір з кікбоксингу та летхвей пам’яті загиблих у Широкино. У центрі виставкової зали спорудили ринг і бійці влаштували для глядачів справжнє видовище. На заході були присутні родичі загиблих полтавських воїнів АТО. Глядачі побачили сім поєдинків — п’ять за правилами кікбоксингу (К-1) і два за правилами летхвей (бірманський бокс).

Владислав Бажуков (Кременчук) vs Микита Норець (Полтава)

Перший поєдинок був дитячим. Між собою зійшлися кременчужанин Владислав Бажуков та полтавець Микита Норець. Варто відзначити, що секундували юних бійців титуловані спортсмени. Владиславу у куті рингу допомагала мама спортсмена, чемпіонка світу з кікбоксингу Аліса Бажукова. Микиту секундував Олександр Тен. У результаті напруженого двобою перемогу за очками здобув Микита Норець. Хоча публіка вимагала для спортсменів нічию.

Всеволод Доброскок (Полтава) vs Микита Худаєв (Київ)

Цей поєдинок також був визначним. Най бій проти чемпіона Світу Владислава Доброскока вийшов киянин Микита Худаєв, максимальне досягнення якого — «золото» Чемпіонату України. Не зважаючи на це, і на різницю у вагових категоріях, Худаєв вийшов на бій, і хоч і поступився, заслужив на оплески.

Тарас Бриж (Полтава) vs Максим Крат (Миргород)

Не менш видовищним вийшов бій полтавця Тараса Брижа та Максима Крата з Миргорода. Перемогу за рішенням суддів здобув миргородець.

Віталій Семенюта (Полтава) vs Сергій Глушко (Київ)

У цьому поєдинку судді заслужено віддали перемогу киянину Сергію Шлушко.

Геворг Оганесян (Полтава) vs Михайло Якименко (Миргород)

Напевно найбільш емоційне протистояння. Полтавець Геворг Оанесян і миргородець Михайло Якименко влаштували і ринзі «зарубу», переможцем з якої вийшов Геворг.

Два останні поєдинки проходили за правилами летхвей. Летхвей являє собою життєздатну і взаємопов’язану систему ударної техніки рук, ніг, ліктів, колін і ударів головою, елементів борцівської техніки в стійці, що дозволяють вести поєдинок на різній дистанції з використанням широкого спектра комбінаційних дій. Цікаво, що на професійному рівні у летхвей зараховуються лише ті удари від яких противник відлітає, або втрачає свідомість. Те ж саме з кидками.

Євген Шаповалов (Полтава) vs Дмитро Штукарський (Полтава)

Перший же поєдинок за правилами летхвей закінчився нокаутом. Євген Шаповалов нокаутував Дмитра Штукарського у третьому раунді.

Данило Сіроштан (Полтава) vs Максим Дроботенко (Миргород)

Останній поєдинок між полтавцем Данилом Сіроштаном та Максимом Дроботенком закінчився перемогою Данила Сіроштана, хоча організатор змагань Олег Коваленко зазначив, що за правилами летхвей мала б бути нічия. Втім, бокові судді віддали перемогу полтавцеві.

Організатори змагань заявили, що цей меморіальний турнір має всі шанси стати традиційним, і його проводитимуть щороку.

Види спорту:

Футбольні турніри: