«Ворскла» — «Карпати»: більшість експертів прогнозують перемогу господарів

Полтавські футбольні прогнозисти поділилися думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського відбудеться матч 19-го туру УПЛ між полтавською «Ворсклою» та львівськими «Карпатами». Гра розпочнеться о 17:00. Пряму трансляцію покаже канал «Футбол 1».

Полтавська команда презентувала лише двох новачків, і обидва з них мають підсилити центр поля. Проблема з нападниками, які не забивають так і не вирішена. У захисній ланці теж всі кадри добре знайомі. До того ж, через дискваліфікацію сьогодні «Ворсклі» не зможе допомогти Олександр Чижов. З цього можна зробити висновок, що «Ворскла» не заб’є багато голів, і переможе лише в тому разі, коли оборона не допустить грубих помилок.

Букмекери у своїх прогнозах схиляються на бік «Ворскли».

П1 — 2,21      Х — 2,90         П2 — 3,90

Більшість наших шановних експертів також вважають, що перемога буде за «Ворсклою».

Сергій Лукаш: «Буде нічия. Після зимових зборів всі команди, за винятком грандів, виходять приблизно в однаковому стані. Ми могли це побачити на матчах суботи. Сьогодні теж буде важка рівна гра. За відсутності Чижова ми напевне пропустимо, але не програємо. Мій прогноз — 1:1. Гол заб’є новачок Едін Шехіч».

Сергій Ходирєв: «Ворскла» мінімально переможе. На куражі після зборів, та ще й перед власними вболівальниками, полтавці мають виграти. Багато голів ми не заб’ємо, але один нам під силу. Мій прогноз — 1:0. Ставлю на Коломойця. Він рік не міг забити, але колись же це має статися».

Юрій Мармач: «Ворскла» мінімально переможе. Команди рівні, але полтавці мають вдома вирвати перемогу. Мій прогноз — 1:0. Заб’є, нарешті, Юрій Коломоєць».

Іван Шарій: «Сьогодні все буде нормально, «Ворскла» переможе. Полтавська команда зазвичай вдало грає проти «Карпат». Звісно бували в нас і важкі матчі, і легко взяти львів’ян не вийде, але я вважаю, що ми сьогодні переможемо. Мій прогноз — 2:1».

Сергій Чуйченко: «Карпати» володіють гарними бійцівськими якостями і з ними буде важко.. Буде рівна гра, але ми переможемо. «Ворскла» переможе з рахунком 1:0. Гол заб’є Юрій Коломоєць».

Зробити свій прогноз на матч ви можете у нашому телеграм-каналі.

Види спорту:

Футбольні турніри: