Василь Сачко: «Деяким футболістам варто замислитись»

Василь Сачко / Фото: Владислав Власенко

Прес-конференція головного тренера «Ворскли» після розгромної поразки від «Карпат»

Сьогодні у Полтаві, «Ворскла» з розгромним рахунком поступилася львівським «Карпатам». Після матчу головний тренер ворсклян Василь Сачко відповів на запитання полтавських журналістів.

Про гру «Ворскли» і «Карпат»

«Важко щось коментувати коли команда програє з таким рахунком. Що й казати, ми уявляли поновлення сезону інакше. Нічого не поробиш це футбол. Перший тайм був рівним, ініціатива переходила від однієї команди до іншої. У другому таймі ми просили хлопців додати, адже щоб забивати м’ячі, треба грати в атаці більш агресивно. Потім був суперечливий, як на мене, пенальті, який надломив команду. Кілька хлопців випали з гри, і їм варто замислитись. Вони можуть наступного разу не потрапити до старту. Гру дещо оживив вихід Едіна Шехіча. З’явилися простріли, вбігання, удари... Варто визнати, ми не заслужили на 0:4, але «Карпати» цілком заслужено перемогли. Для нас це буде холодний душ для деяких хлопців».

Про відсутність Володимира Чеснакова

«Володя Чеснаков пошкодив задню поверхню стегна. Лікарі його обстежили. Не знаю як стосовно його участі у наступному матчі, але лікарі роблять все можливе щоб він відновився».

Про дебютантів Едіна Шехіча і Дениса Тарадуду

«У нас через дискваліфікацію випав Чижов, і напередодні матчу травмувався Володимир Чеснаков. Якраз в організації захисних дій нам не вистачало лідера, такого собі «дядька». Цю функцію мали виконувати Чижов і Чеснаков. Сьогодні дебютував молодий Денис Тарадуда, якому 18 років. Як для першої гри він показав себе непогано. Я відчув, що йому можна довіряти. До того ж, враховуючи в’язкість поля, Денис дійсно був найбільш підходящим кандидатом. Стосовно Шехіча, він разом з Коломойцем оживили гру і його дебют теж позитивний.

Про відсутність плану «Б»

— Василю Вікторовичу, після першого тайму команда вийшла на поле, і у грі нічого не змінилося, так само і за рахунку 0:2, «Ворскла» як грала через фланги, подачі, навіси і закидання так і продовжила. Склалося враження, що у Вас не було плану Б. Якщо він все ж був, то в чому полягав і чому не спрацював?

— Після пропущених м’ячів ми почали створювати моменти, які треба було реалізувати. Це і є план Б. В одному моменті влучили у стійку, в іншому футболісту не вистачило сантиметрів щоб замкнути простріл. Ми сьогодні програли, значить не заслужили.

Види спорту:

Футбольні турніри: