«Гірник-Спорт» підсилився чотирма футболістами

Команда з Горішніх Плавнів підписала воротаря, півзахисника та двох захисників

«Гірник-Спорт» підписав одразу чотирьох футболістів. Про це повідомляє прес-служба клубу. Команда Володимира Мазяра підсилила всі ланки крім нападу. До команди з Горішніх Плавнів приєдналися голкіпер Роман Чопко, захисники Дмитро Зозуля та Олексій Пінчук і півзахисник Роман Мироненко.

26-воротар Роман Чопко — вихованець ФК «Львів». Він виступав під керівництвом Володимира Мазяра у рівненському «Вересі», а також грав у ФК «Самбір», ФК «Тернопіль» та «Ниві» з Теребовлі.

Роман Чопко

Захисник Олексій Пінчук добре знайомий і вболівальникам з Горішніх Плавнів і Володимиру Мазяру. У свої 25 він встиг пограти за кам’янську «Сталь», ПФК «Суми», рівненський «Верес», ПФК «Миколаїв», вірменський «Гандзасар» запорізький «Металург», ну і власне сам «Гірник-Спорт» (сезон 2017/2018).

Олексій Пінчук

Ще один захисник Дмитро Зозуля раніше виступав за київську «Оболонь», ФК «Княжа», ФК «Львів», «Буковину», охтирський «Нафтовик» та «Арсенал-Київ». Також він встиг пограти у Грузії за команди «Гурія» та «Зугділі».

Дмитро Зозуля

Так само з Грузії до «Гірника-Спорт» прибув півзахисник Роман Мироненко. Там він грав за команду «Мерані». До цього ж він виступав в Україні за черкаський «Дніпро», алчевську «Сталь», краматорський «Авангард» кам’янську «Сталь» та той же охтирський «Нафтовик».

Праворуч - Роман Мироненко

На вихідних підопічні Володимира Мазяра двічі розтрощили юнацькі склади «Кременя» і продовжують підготовку до сезону.

Види спорту:

Футбольні турніри: