Василь Сачко: «Колись ми обов’язково заб’ємо»

Василь Сачко / Фото: Владислав Власенко

Прес-конференція головного тренера полтавської «Ворскли»

Сьогодні у Полтаві «Ворскла» зіграла внічию з чернігівською «Десною» Після матчу головний тренер ворсклян Василь Сачко відповів на запитання журналістів.

Про гру «Ворскли» проти «Десни»

«Не хочеться опускати голову. Ми налаштовувалися на перемогу. Сьогодні грали дві команди, які претендують на місце у першій шістці. Фактично це був матч за місце під сонцем. У нас така команда — випало дві-три людини і у нас вже проблеми. Деякі хлопці мають зрозуміти, що прізвища сьогодні нічого не означають. Ми не можемо віддуватися за рахунок Шарпара чи Чижова. Якщо про щось домовилися, значить треба віддаватися на полі, лягати кістьми. Ми вислухали багато критики. Але я на боці хлопців. Керівники роблять все можливе щоб ми вирішували високі завдання. Сьогодні ми даємо шанс всім футболістам. Перший тайм це просто жахіття. Так не можна. У другому таймі був зовсім інший футбол. Деяким хлопцям я навпаки хочу подякувати. Які можуть бути питання, коли гравці віддаються, заробляють картки, вилучення... Так буває у футболі».

Питання від журналістів

— Ви вже третій матч поспіль робите вимушені заміни у першому таймі. Сьогодні замінили Сандро Кобахідзе. Це тактичне рішення чи він теж травмувався?

— На полі є такі поняття як дисципліна і виконання тренерської установки. У Сандро сьогодні щось не виходило. Він недопрацьовував і ми його замінили.

— На матчі Вашої команди регулярно ходять вболівальники, хоч і в невеликій кількості. Минулого разу на грі з «Карпатами» те що вони побачили це просто жах. Як ви вважаєте, сьогодні команда своєю грою реабілітувалася перед глядачами за ті 0:4.

— Я знаю всі моменти які відбуваються всередині команди, але не все залежить від головного тренера. Я в жодному разі не знімаю з себе відповідальності. Погано? Що ж, мені є що відповісти керівникам. Перед спільнотою? Звісно теж перед ними я теж відповідальний. Нам хочеться перемагати. Перед ким ми маємо реабілітуватися? Ми маємо в першу чергу собі поставити потрібні питання і знайти відповіді. Хто ми і чого хочемо в цьому житті. Кожен футболіст має запитати себе, що я можу і чого хочу. Якщо я не можу, треба закінчувати з футболом і не ганьбити ні себе ні команду. Якщо ж можу, то треба виходити на поле і робити те про що домовлялися з тренером і колективом.

— Попереду вирішальна гра з «Арсеналом» а «Ворскла» не забиває. Як збираєтеся розв’язувати цю проблему?

— Будемо забивати. На тренуваннях ми забиваємо, воротарям руки відбиваємо. Немає у нас сьогодні лідера який би вирішував ці моменти, раніше були. Ми заб’ємо. Колись це обов’язково станеться. Я в цьому впевнені.

Види спорту:

Футбольні турніри: