Гандбол: полтавське «Динамо» впевнено перемогло «СумДУ» (відео)

Команда Олександра Горського розібралася з сумчанами

Сьогодні у Полтаві у спорткомплексі ГУ НП відбувся перший матч чергового туру Вищої ліги ЧУ з гандболу серед чоловіків між полтавським «Динамо» та командою «СумДУ». Полтавці впевнено та активно провели обидва тайми і перемогли.

«Динамо» — «СумДУ» 42:33

«Динамо»: Кривошей, Логунов, Довгаль, Цуревський, Стась, Симоненко, Даценко, Колома, Бондал, А. Занімонець, Прокопчук, Коваль, Басараб, Мухін, Прокопцов.

Головний тренер: Олександр Горський.

«СумДУ»: Фіногеєв, Кулыбаба, Чеботар, Громовський, Перекупко, Чехранов, Рогович, Бойко, Сербалюк, В. Занімонець, Ярошенко, Червонков, Мамедов.

Головний тренер: Максим Кунпан.

Полтавці краще розпочали гру і швидко вийшли вперед. Був короткий період, коли гості не відпускали «Динамо» у відрив більш ніж на два пункти, але після настанов Олександра Горського хлопці заграли агресивніше і таки відірвалися. Пысля першого тайму — 24:16.

У другій половині гра стала агресивнішою. Почастішали фоли, штрафи і попередження. Гості догралися до червоної картки. Втім, «Динамо» змогло втримати перевагу. Кінцевий рахунок — 42:33.

Друга гра між цими командами відбудеться завтра. Початок об 11:00.