Гандбол: «Динамо» вдруге перемогло «СумДУ» (відео)

Команда Олександра Горського знову виявилася сильнішою за сумчан

Сьогодні у Полтаві у спорткомплексі ГУ НП у Полтавської області відбувся другий матч восьмого туру Вищої ліги ЧУ з гандболу. Полтавське «Динамо» зіграло проти команди «СумДУ». Команди провели ва однакових за рахунком тайми і полтавці в них були сильнішими.

«Динамо» — «СумДУ» 36:32

«Динамо»: Кривошей, Логунов, Довгаль, Стась, Симоненко, Даценко, Колома, Бондал, А. Занімонець, Прокопчук, Коваль, Басараб, Мухін, Прокопцов, Цокало.

Головний тренер: Олександр Горський.

«СумДУ»: Фіногеєв, Кулібаба, Чеботар, Громовський, Перекупко, Чехранов, Рогович, Бойко, Сербалюк, В. Занімонець, Ярошенко, Червонков, Мамедов.

Головний тренер: Максим Кунпан.

Цей матч був схожим на перше протистояння цих команд. Полтавці першими почали закидати, гості зуміли зрівняти рахунок, і деякий час грали з динамівцями на рівних. Підопічні Максима Кунпана зробили висновки після першої гри, і приділили більше уваги обороні, але все ж «Динамо» було переконливішим і закінчило першу половину з перевагою у два м’ячі — 18:16.

Другий тайм теж був схожий на той же відрізок у першому поєдинку. Гандболісти обох команд фолили, отримували штрафи і картки. «Динамо» забило більше і тайм закінчився з тим же рахунком. У підсумку перемога — 36:32.

У наступному турі полтавці мають на виїзді зіграти з «УДХТУ».

Види спорту:

Футбольні турніри: