«Ворскла» програла «Дніпру-1» і вилетіла з Кубка України

Полтавці провалили ще один турнір у якому брали участь

Сьогодні у Дніпрі, полтавська «Ворскла», в рамках чвертьфіналу Кубка України з футболу, зіграла з лідером першої ліги — СК «Дніпро-1». Полтавці після зимового міжсезоння жодного разу не вигравали, і не забили жодного голу з гри. Полтавська команда виглядала приреченою, і змінити це мала зміна головного тренера. Василя Сачка змінив Віталій Косовський, але у своєму дебютному матчі продовжив «шлях ганьби». «Дніпро-1» був фаворитом цього чвертьфіналу за прогнозами букмекерів, і навіть наші експерти були налаштовані стримано. Гра ж показала, що навіть з командами першої ліги «Ворскла» зараз слабка.

«Дніпро-1» — «Ворскла» 2:0

«Дніпро-1»: Юрчук, Романюк, Лопирьонок, Логінов, Польовий, Батагов (Загальський, 73), Сніжко (Очигава, 86), Когут, Чічіков (Шаповал, 62), Куліш, Кузик.

Головний тренер: Дмитро Михайленко.

«Ворскла»: Ткаченко, Сапай, Чеснаков, Чижов (Даллку, 70), Пердута, Скляр, Шарпар (Петровіч, 82), Кане, Габелок, Саків, Карека (Коломоєць, 65).

В. о. головного тренера: Віталій Косовський.

Голи: Куліш (78), Когут (83).

Віталій Косовський вдався до кадрових змін. У воротах вийшов другий кіпер команди Олександр Ткаченко. На лівому фланзі захисту зіграв Вадим Сапай. У центрі захисту зіграла перевірена зв’язка Володимир Чеснаков — Олександр Чижов. Праворуч у захисті вийшов Ігор Пердута. Пару опорників склали В’ячеслав Шарпар та Олександр Скляр. На флангах атаки розганяли Ібрахм Кане (ліворуч) та Тарас Саків (праворуч). На вістрі атаки вийшов Ніколас Карека, а під ним розташувався Артем Габелок.

Перший тайм команди провели обережно і фактично без моментів. На п’ятій хвилині після кутового бив Орест Кузик, але загрозу нейтралізував Ткаченко. У «Ворскли» ж єдиний удар трапився на 34-й хвилині. В’ячеслав Шарпар теж намагався пробити після кутового, але удар відверто не вийшов. Загалом же, команди динамічно захищалися і вибігали у контратаки, але до справжньої загрози справа не доходила. Слід сказати, що «Ворскла» на відміну від попередніх матчів почала вмикати пресинг і швидко перехоплювали м’яч. Щоправда, варто відзначити, що суперник це дозволяв.

Другий тайм дніпряни почали активніше. Свої моменти мали Кузик та Куліш, але не змогли пробити по воротах. У «Ворскли» здалеку пристрілювався Тарас Саків, але всі його удари були невлучними. За 20 хвилин до кінця травмувався Олександр Чижов, і на полі вимушено з’явився Ардін Даллку. Не вистачало втратити Чижова.

На 76-й хвилині Шаповал небезпечно пробивав головою, але м’яч полетів прямо в руки Ткаченка. Втім, через дві хвилини дніпряни такі забили свій гол. Шаповал обігрався з Когутом і чекав передачі під удар. Когут пасував точно, але пас перервав Олександр Ткаченко, втім круглий відлетів прямо на ногу Станіславу Кулішу і той забив у порожні ворота — 1:0.

Після голу «Ворскла» мала можливість забити, але Юрій Коломоєць не зміг завдати точного удару. Натомість полтавці швидко пропустили. Після пасу з глибини Шаповал намагався пробити у боротьбі з захисником, але вийшла скидка на Когута, якою той тут же скористався — 2:0. Це все.

Таким чином «Ворскла» зазнає чергової поразки від суперника який принаймні формально має бути нижчим за рівнем. Падіння «зелено-білих» продовжується.

Види спорту:

Футбольні турніри: