Дзюдоїстки з Полтавщини завоювали дві медалі на Чемпіонаті України серед дівчат до 16 років

В активі наших спортсменок «срібло» та «бронза»

Днями у Львові відбувся Чемпіонат України з дзюдо серед юнаків та дівчат до 16 років. У змаганнях брали участь спортсмени з Полтавщини і дві наші спортсменки вибороли нагороди.

Марія Рицька стала другою у ваговій категорії до 63 кг. Вона перемогла Євгенію Бельську з Волині, киянку Анастасію Корочкову, Вероніку Дутку з Дніпра та Вкторію Федосик з Сумщини. У фіналі Марія поступилася Єлизаветі Литвиненко з Дніпропетровщини.

Кременчужанка Катерина Цвелих стала третьою у ваговій категорії до 44 кг. Катерина вибила зі змагань Ганну Томаш із Закарпаття. У другому бою наша спортсменка програла харків’янці Ользі Поважній і вилетіла до втішних сутичок. Там кременчужанка здолала киянку Катерину Іващенко, Поліну Сакавчак з Донеччини, Ангеліну Нагірну з Хмельниччини та одеситку Дар’ю Дякун.