Полтавка Дарія Бражник — чемпіонка Європи з пауерліфтингу (відео)

Дарія Бражник / Фото зі сторінки Національної федерації пауерліфтингу України у Facebook

Наша спортсменка стала кращою у ваговій категорії до 43 кг

У чеському Плзені триває Чемпіонат Європи з пауерліфтингу 2019. У змаганнях беруть участь спортсмени з Полтавщини і ми вже маємо свою чемпіонку.

Полтавка Дарія Бражник стала першою у ваговій категорії до 43 кг серед юніорок. Дарія впевнено пройшла присідання і жим лежачи. Дівчина присіла зі штангою вагою 132,51 кг, а лежачи витиснула 75,01 кг. Після цих двох вправи Дарія випереджала свою єдину конкурентку росіянку Катерину Жильцову на 32,5 кг. На черзі була станова тяга — найбільш «ненависна» вправа для нашої спортсменки. Тут росіянка замовляла більшу вагу, аніж полтавка. В останній спробі Дарія замовила 122,52 кг і не подужала цю вагу, задовольнившись 112,5 кг, взятими під час другого підходу.

Солідного відриву після перших двох вправ Дарії вистачило для чемпіонства. За сумою триборства Дарія набрала 320 кг в той час як Жильцова набрала на 25 кг менше. Таким чином Дарія Бражник везе додому чемпіонське «золото». Варто відзначити, що своїми результатами присіданні та жимі лежачи Дарія встановила два чергових рекорди України серед юніорок. Так само рекордним став і загальний результат за сумою трьох вправ.

До змагань Дашу готували тренерки Оксана та Юлія Гордієнко.

Види спорту:

Футбольні турніри: