Представники Полтавщини завоювали три медалі на XXIII Київському Міжнародному турнірі з боротьби

Жан Беленюк

В активі наших спортсменів одне «золото», одне «срібло» та одна «бронза»

Днями у Києві відбувся Міжнародний турнір з боротьби. Серед борців греко-римського стилю змагалися представники Полтавщини і в активі наших спортсменів три медалі різного ґатунку.

Полтавець Євген Савєта став третім у ваговій категорії до 97 кг. Він переміг ізраїльтянина Роберта Аванесяна, українця Андрія Дегтярьова, але у півфіналі поступився вірменину Артуру Алексаняну. У поєдинку за «бронзу» Євген переміг грузина Кукурі Кірцкалу.

Ленур Теміров став другим у ваговій категорії до 63 кг. Він вибив зі змагань ще одного українця Геворга Азуманяна, італійця Рубена Мавріце та француза Лео Тудеску. У фіналі Ленур поступився Азербайджанцю Талеху Маммадову.

«Золото» у ваговій категорії до 87 кг завоював Жан Беленюк. Він переміг українців Сергія Омеліна та Олександра Шишмана, у півфіналі здолав вірменина Артура Шахіняна, а у фіналі азербайджанця Іслама Аббасова.