Календар матчів Чемпіонату Полтави з футболу 2019 (зі змінами)

Розклад матчів міської аматорської першості

14 травня стартує Чемпіонат Полтави з футболу 2019 року серед аматорських команд. Цього року в турнірі візьмуть участь 11 команд. Перед цим участь у змаганнях підтвердили 12 команд, проте в останній момент «Інваспорт» та «Будівельник» заявили, що не будуть грати цього року. Так само не буде і «Левади». Замість команди «Бастіон», яка є чинним чемпіоном міста, тепер гратиме команда «Нафтогаз» — з іншим президентом, проте з тим же кістяком та тренером. Загалом, цього року у Чемпіонаті міста беруть участь:

  • «Легіон»
  • «Зоря-Ворскла»
  • «Нафтогаз»
  • «Поділ»
  • ДЮФШ «Ворскла-2003»
  • ДЮФШ «Ворскла-2004»
  • «Алмаз»
  • «Атака-Автотранс»
  • «Динамо»
  • «Атлетик»
  • ФК «Кобеляки»
  • «Підприємець»*

До вашої уваги календар матчів чемпіонаті

Перше коло

1 тур

14 травня (вівторок)

  • «Зоря-Ворскла» — «Алмаз» (17:00)
  • «Атака-Автотранс» — ФК «Кобеляки (19:00)

15 травня (середа)

  • ДЮФШ «Ворскла-2003» — ДЮФШ «Ворскла-2004» (17:00)
  • «Атлетик» — «Поділ» (19:00)

16 травня (четвер)

  • «Динамо» — «Нафтогаз» (17:30)

Також, в рамках першого туру мають зіграти «Легіон» та «Підприємець», але дата матчу ще не визначена

2 тур та

21 травня (вівторок)

  • «Поділ» — ДЮФШ «Ворскла-2003» (17:00)
  • «Підприємець» — ДЮФШ «Ворскла-2004» (19:00)

22 травня (середа)

  • ФК «Кобеляки» — «Динамо» (17:00)
  • «Алмаз» — «Атака-Автотранс» (19:00)

23 травня (четвер)

  • «Легіон» — «Зоря-Ворскла» (17:00)
  • «Нафтогаз» — «Атлетик» (19:00)

3 тур

28 травня (вівторок)

  • «Атака-Автотранс» — «Легіон» (17:00)
  • ДЮФШ «Ворскла-2004» — «Поділ» (19:00)

29 травня (середа)

  • «Атлетик» — ФК «Кобеляки» (17:00)
  • ДЮФШ «Ворскла-2003» — «Нафтогаз» (19:00)

30 травня (четвер)

  • «Динамо» — «Алмаз» (17:00)
  • «Зоря-Ворскла» — «Підприємець» (19:00)

4 тур

4 червня (вівторок)

  • «Нафтогаз» — ДЮФШ «Ворскла-2004» (17:00)
  • ФК «Кобеляки» — ДЮФШ «Ворскла-2003» (19:00)

5 червня (середа)

  • «Алмаз» — «Атлетик» (17:00)
  • «Легіон» — «Динамо» (19:00)

6 червня (четвер)

  • «Зоря-Ворскла» — «Атака-Автотранс» (17:00)
  • «Підприємець» — «Поділ» (19:00)

5 тур

11 червня (вівторок)

  • «Динамо» — «Зоря-Ворскла» (17:00)
  • «Атлетик» — «Легіон» (19:00)

12 червня (середа)

  • ДЮФШ «Ворскла-2003» — «Алмаз» (17:00)
  • ДЮФШ «Ворскла-2004» — ФК «Кобеляки» (19:00)

13 червня (четвер)

  • «Атака-Автотранс» — «Підприємець» (17:00)
  • «Поділ» — «Нафтогаз» (19:00)

6 тур

18 червня (вівторок)

  • ФК «Кобеляки» — «Поділ» (17:00)
  • «Алмаз» — ДЮФШ «Ворскла-2004» (19:00)

19 червня (середа)

  • «Легіон» — ДЮФШ «Ворскла-2003» (17:00)
  • «Зоря-Ворскла» — «Атлетик» (19:00)

20 червня (четвер)

  • «Атака-Автотранс» — «Динамо» (17:00)
  • «Підприємець» — «Нафтогаз» (19:00)

7 тур

25 червня (вівторок)

  • «Атлетик» — «Атака-Автотранс» (17:00)
  • ДЮФШ «Ворскла-2003» — «Зоря-Ворскла» (19:00)

26 червня (середа)

  • ДЮФШ «Ворскла-2004» — «Легіон» (17:00)
  • «Нафтогаз» — ФК «Кобеляки» (19:00)

27 червня (четвер)

  • «Динамо» — «Підприємець» (17:00)
  • «Поділ» — «Алмаз» (19:00)

8 тур

2 липня (вівторок)

  • «Алмаз» — «Нафтогаз» (17:00)
  • «Легіон» — «Поділ» (19:00)

3 липня (середа)

  • «Зоря-Ворскла» — ДЮФШ «Ворскла-2004» (17:00)
  • «Атака-Автотранс» — ДЮФШ «Ворскла-2003» (19:00)

4 липня (четвер)

  • «Динамо» — «Атлетик» (17:00)
  • «Підприємець» — ФК «Кобеляки» (19:00)

9 тур

9 липня (вівторок)

  • ДЮФШ «Ворскла-2003» — «Динамо» (17:00)
  • ДЮФШ «Ворскла-2004» — «Атака-Автотранс» (19:00)

10 липня (середа)

  • «Поділ» — «Зоря-Ворскла» (17:00)
  • «Нафтогаз» — «Легіон» (19:00)

11 липня (четвер)

  • «Атлетик» — «Підприємець» (17:00)
  • ФК «Кобеляки» — «Алмаз» (19:00)

10 тур

16 липня (вівторок)

  • «Легіон» — ФК «Кобеляки» (17:00)
  • «Зоря-Ворскла» — «Нафтогаз» (19:00)

17 липня (середа)

  • «Атака-Автотранс» — «Поділ» (17:00)
  • «Динамо» — ДЮФШ «Ворскла-2004» (19:00)

18 липня (четвер)

  • «Атлетик» — ДЮФШ «Ворскла-2003» (17:00)
  • «Підприємець» — «Алмаз» (19:00)

11 тур

23 липня (вівторок)

  • ДЮФШ «Ворскла-2004» — «Атлетик» (17:00)
  • «Поділ» — «Динамо» (19:00)

24 липня (середа)

  • «Нафтогаз» — «Атака-Автотранс» (17:00)
  • ФК «Кобеляки» — «Зоря-Ворскла» (19:00)

25 липня (четвер)

  • «Алмаз» — «Легіон» (17:00)
  • ДЮФШ «Ворскла-2004» — «Підприємець» (19:00)

Друге коло

12 тур

30 липня (вівторок)

  • «Легіон» — «Алмаз» (17:00)
  • «Зоря-Ворскла» — ФК «Кобеляки» (19:00)

31 липня (середа)

  • «Атака-Автотранс» — «Нафтогаз» (17:00)
  • «Динамо» — «Поділ» (19:00)

1 серпня (четвер)

  • «Підприємець» — ДЮФШ «Ворскла-2003» (17:00)
  • «Атлетик» — ДЮФШ «Ворскла-2004» (19:00)

13 тур

6 серпня (вівторок)

  • ДЮФШ «Ворскла-2003» — «Атлетик» (17:00)
  • ДЮФШ «Ворскла-2004» — «Динамо» (19:00)

7 серпня (середа)

  • «Поділ» — «Атака-Автотранс» (17:00)
  • «Нафтогаз» — «Зоря-Ворскла» (19:00)

8 серпня (четвер)

  • ФК «Кобеляки» — «Легіон» (17:00)
  • «Алмаз» — «Підприємець» (19:00)

14 тур

13 серпня (вівторок)

  • «Алмаз» — ФК «Кобеляки» (17:00)
  • «Легіон» — «Нафтогаз» (19:00)

14 серпня (середа)

  • «Зоря-Ворскла» — «Поділ» (17:00)
  • «Атака-Автотранс» — ДЮФШ «Ворскла-2004» (19:00)

15 серпня (четвер)

  • «Підприємець» — «Атлетик» (17:00)
  • «Динамо» — ДЮФШ «Ворскла-2003» (19:00)

15 тур

20 серпня (вівторок)

  • «Атлетик» — «Динамо» (17:00)
  • ДЮФШ «Ворскла-2003» — «Атака-Автотранс» (19:00)

21 серпня (середа)

  • ДЮФШ «Ворскла-2004» — «Зоря-Ворскла» (17:00)
  • «Поділ» — «Легіон» (19:00)

22 серпня (четвер)

  • «Нафтогаз» — «Алмаз» (17:00)
  • ФК «Кобеляки» — «Підприємець» (19:00)

16 тур

27 серпня (вівторок)

  • ФК «Кобеляки» — «Нафтогаз» (17:00)
  • «Алмаз» — «Поділ» (19:00)

28 серпня (середа)

  • «Легіон» — ДЮФШ «Ворскла-2004» (17:00)
  • «Зоря-Ворскла» — ДЮФШ «Ворскла-2003» (19:00)

29 серпня (четвер)

  • «Підприємець» — «Динамо» (17:00)
  • «Атака-Автотранс» — «Атлетик» (19:00)

17 тур

3 вересня (вівторок)

  • «Поділ» — ФК «Кобеляки» (17:00)
  • «Атлетик» — «Зоря-Ворскла» (19:00)

4 вересня (середа)

  • ДЮФШ «Ворскла-2003» — «Легіон» (17:00)
  • ДЮФШ «Ворскла-2004» — «Алмаз» (19:00)

5 вересня (четвер)

  • «Динамо» — «Атака-Автотранс» (17:00)
  • «Нафтогаз» — «Підприємець» (19:00)

18 тур

10 вересня (вівторок)

  • «Нафтогаз» — «Поділ» (17:00)
  • ФК «Кобеляки» — ДЮФШ «Ворскла-2004» (19:00)

11 вересня (середа)

  • «Алмаз» — ДЮФШ «Ворскла-2003» (17:00)
  • «Легіон» — «Атлетик» (19:00)

12 вересня (четвер)

  • «Підприємець» — «Атака-Автотранс» (17:00)
  • «Зоря-Ворскла» — «Динамо» (19:00)

19 тур

17 вересня (вівторок)

  • «Атака-Автотранс» — «Зоря-Ворскла» (17:00)
  • «Динамо» — «Легіон» (19:00)

18 вересня (середа)

  • ДЮФШ «Ворскла-2004» — «Нафтогаз» (17:00)
  • ДЮФШ «Ворскла-2003» — ФК «Кобеляки» (19:00)

19 вересня (четвер)

  • «Атлетик» — «Алмаз» (17:00)
  • «Поділ» — «Підприємець» (19:00)

20 тур

24 вересня (вівторок)

  • «Поділ» — ДЮФШ «Ворскла-2004» (17:00)
  • «Нафтогаз» — ДЮФШ «Ворскла-2003» (19:00)

25 вересня (середа)

  • ФК «Кобеляки» — «Атлетик» (17:00)
  • «Алмаз» — «Динамо» (19:00)

26 вересня (четвер)

  • «Легіон» — «Атака-Автотранс» (17:00)
  • «Підприємець» — «Зоря-Ворскла» (19:00)

21 тур

1 жовтня (вівторок)

  • «Зоря-Ворскла» — «Легіон» (17:00)
  • ДЮФШ «Ворскла-2003» — «Поділ» (19:00)

2 жовтня (середа)

  • «Динамо» — ФК «Кобеляки» (17:00)
  • ДЮФШ «Ворскла-2004» — «Підприємець» (19:00)

3 жовтня (четвер)

  • «Атака-Автотранс» — «Алмаз» (17:00)
  • «Атлетик» — «Нафтогаз» (19:00)

22 тур

8 жовтня (вівторок)

  • ДЮФШ «Ворскла-2004» — ДЮФШ «Ворскла-2003» (17:00)
  • «Поділ» — «Атлетик» (19:00)

9 жовтня (середа)

  • «Нафтогаз» — «Динамо» (17:00)
  • ФК «Кобеляки» — «Атака-Автотранс» (19:00)

10 жовтня (четвер)

  • «Підприємець» — «Легіон» (17:00)
  • «Алмаз» — «Зоря-Ворскла» (19:00)

Всі матчі відбудуться на полтавському стадіоні «Динамо». Вхід для вболівальників вільний.

*Оскільки команда «Підприємець» заявилася на чемпіонат вже тоді, коли було сформовано календар, тож розклад матчів зазнав певних змін.

Види спорту:

Футбольні турніри: