Чемпіонат Полтави: «Зоря-Ворскла» познущалася з «Алмаза» (відео)

Міська першість стартувала з розгрому

14 травня у Полтаві на стадіоні «Динамо» стартував Чемпіонат Полтави з футболу 2019 серед аматорів. У першому матчі грізна «Зоря-Ворскла», яка завжди претендує на чемпіонство, зійшлася з «алмазом» — командою-дебютантом. У підсумку глядачі побачили 16 голів на різіний смак і розгром з різницею в 14 голів.

«Зоря-Ворскла» — «Алмаз» 15:1

«Зоря-Ворскла»: Шостак, Горобець, Олефір, Медведєв, П. Ротань, Дяченко, Прядко, Халілов, Хрипко, Мелащенко (Шарій, 26), Авраменко.

Головний тренер: Юрій Мармач.

«Алмаз»: Любченко (Тарута, 46), Черкасов (Тюкін, 46), Лейва (Худолій, 46), Велик (Ночовний, 63), Супруненко, Мацейко (Царенко, 46), Деревянко, Крамаренко, Сірик (Мацюк, 56), Коваленико, Сириця.

Головний тренер: Олег Кремпоха.

Голи: Горобець (12, 58), Мелащенко (21, 22), Авраменко (26, 32, 56), Шарій (35, 66), П. Ротань (39), Дяченко (45), Олефір (60, 68, 70, 78) — Ночовний (64).

У першому таймі «Алмаз» створив щось схоже на момент лише на 32-й хвилині. Роман Сірик невдало закидав на партнера і м’яч легко перехопив Олег Шостак. Це було вже за рахунку 0:4, і після цього моменту «Алмаз» тут же пропустив вп’яте. Більшість голів сталися внаслідок незіграності і відсутності розуміння у футболістів «Алмаза». Було помітно, що ці люди не встигли пограти разом.

У другому таймі «Алмаз» розродився двома голами. Щоправда, один — красивий, в падінні через себе — не зарахували через офсайд. До вашої уваги відео всіх голів цього матчу.

Після гри Юрій Мармач звісно ж похвалив своїх футболістів, і компліментарно висловився про суперників. Олег Кремпоха теж був на позитиві, не зважаючи на поразку. Він пояснив чому так сталося, і розповів, чого чекати від «Алмаза». Варто віддати Олегу належне. Треба мати мужність, щоб після такої ганебної поразки вийти до журналістів і відповідати на запитання.

Коментар Юрія Мармача

Коментар Олега Кремпохи

Для порівняння, представникам ФК «Кобеляки», які у другому матчі туру з боєм поступилися «Атаці-Автотранс», цієї самої мужності забракло.

Види спорту:

Футбольні турніри: