Чемпіонат Полтави: «Кобеляки» впевнено переграли «Динамо» (відео)

Команда з чемпіонату області без проблем впоралася з підопічними Олексія Бортника

22 травня у Полтаві відбулися матчі другого туру Чемпіонату міста з футболу серед аматорів. У першому матчі ігрового дня зустрілися «Кобеляки» та «Динамо». Підопічні Віктора Білорибця забили суперникам чотири голи у першому таймі і перемогли, не зважаючи на те, що програли другий тайм.

ФК «Кобеляки» — «Динамо» 4:2

«Кобеляки»: Кулініч, Руденко, Балакшій (Косяк, 46), Макорін, Поцелуйко, Мисюра, Клименко, Рябенко, Скиба (Булига, 46), Корнієнко, Артеменко.

Головний тренер: Віктор Білорибець.

«Динамо»: Возний, Кібкало (Петренко, 46), Попадич, Іваненко (Бондаренко, 65), Сіренко, Бабець (Гришин, 54), Соболь, Майборода, Жидко, Грубий, Перерва (Шеремет, 69).

Головний тренер: Олексій Бортник.

Голи: Клименко (23), Балакшій (29), Макорін (35), Руденко (44) — Шеремет (85), Бондаренко (88).

На перший хвилинах «Динамо» проявляло активність, і на четвертій хвилині створило момент. Олег Грубий отримав передачу від партнера на правому фланзі змістився на краю штрафного майданчики і вдарив по воротах. З цим ударом легко впорався Юрій Кулініч. Втім, надалі «Кобеляки» повністю домінували. Номінальні до середини тайму створили безліч моментів і каркас воріт і блискуча гра голкіпера певний час тримали ворота сухими. Втім, за такого перебігу подій, «Кобеляки» таки розпечатали ворота «Динамо». На 23-й хвилині Павло Клименко добив м’яч у ворота після удару партнера і чергового сейва від голкіпера — 1:0.

Після того, як «Кобелякам» вдалося забити, голи полетіли у ворота «динамо» один за одним. На 29-й хвилині після аута на власній половині поля Роман Макорін виніс м’яч вперед, і таким чином вивів сам на сам з голкіпером Руслана Балакшія, який майстерно перекинув Возного — 2:0. На 35-й хвилині після кутового класним ударом головою з відскоком від штанги забив і сам Роман Макорін — 3:0. На цьому «Кобеляки» не зупинилися і забили «у роздягальню». Знущальницька комбінація за участю Руслана Балакшія, Богдана Скиби та Андрія Руденка закінчилася ударом останнього у порожні ворота — 4:0.

У другому турі команда Віктора Білорибця дещо розслабилася, і хоч і створила кілька небезпечних моментів, забити вже не змогла. Натомість «Динамо» змогло відіграти два м’ячі. В’ячеслав Шеремет на 85-й хвилині та Артем Бондаренко на 88-й зробили рахунок з розгромного на просто програшний. До вашої уваги відео всіх голів матчу:

Після гри Віктор Білорибець розповів для чого «Кобелякам» Чемпіонат Полтави і що змінилося у грі його підопічних у порівнянні з першим туром.

Олексій Бортник розповів в чому причина невдач «Динамо» і хто на даний момент грає у його команді.

У другому матчі ігрового дня «Атака-Автотранс» розгромила «Алмаз».