Експерти впевнені, що «Ворскла» переможе «Олімпік»

Наші футбольні прогнозисти поділилися своїми думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського відбудеться матч 32-го туру Української прем’єр-ліги між полтавською «Ворсклою» та донецьким «Олімпіком». Матч розпочнеться о 17:00. Пряму трансляцію покаже канал «Футбол 1»

Минулого туру «Ворскла» зганьбилася перед власними вболівальниками, програвши вдома одеському «чорноморцю». Це при тому, що напередодні матчу, Ігор Леонов — тренер київського «Арсеналу», який конкурує з «Чорноморцем» у боротьбі за виживання — натякав, що «Ворскла» віддасть одеситам очки. А значить для підопічних Віталія Косовського було надпринципово довести всім, що це лише порожні розмови. Втім, полтавці програли, і зазнали кадрових втрат. Зокрема, червону картку у тому матчі отримав капітан «Ворскли» Володимир Чеснаков, і тепер не допоможе команді проти «Олімпіка».

Як і у попередньому матчі, з турнірної точки зору «Ворсклі» нічого не потрібно. «Олімпіку», на відміну від одеситів, теж не загрожує прямий виліт. Полтавська команда гратиме лише для себе і вболівальників. Ну і в котре з цікавістю чекаємо нових імен у стартовому складі, які анонсував, але так і не ввів Віталій Косовський.

П1 — 2,55     Х — 3,20   П2 — 2,80

Сергій Лукаш: «Ворскла» сьогодні переможе. «Олімпік» занадто нестабільний, у нього постійно змінюються тренери, і мотивації у донецької команди менше. Зрештою, «Ворскла» просто сильніша. Мій прогноз — 2:0. Голи заб’ють Карека і Денис Васін».

Сергій Ходирєв: «Полтавці виграють. «Ворскла» зараз у кращому стані, аніж «Олімпік», до того ж підопічні Віталія Косовського постараються закінчити чемпіонат на мажорній ноті перед власними вболівальниками. Мій прогноз — 2:0. Думаю, знову заб’є Юрій Коломоєць».

Юрій Мармач: «Ворскла» змагатиметься за сьоме місце і переможе. Річ не у трофеї престижу, і не в тому щоб бути кращими з гірших. У всіх команд є мета стати кращими за своїх суперників, наразі максимум для полтавців це сьоме місце і вони за нього змагатимуться. Мій прогноз — 1:0. Ставлю на гол Юрія Коломойця».

Іван Шарій: «Ворскляни сьогодні мають реабілітуватися за поразку від «Чорноморця». Я впевнений, що їм це вдасться. Мій прогноз — 2:1».

Сергій Чуйченко: «Ворскла» сьогодні переможе. По-перше, команда хоче врешті-решт посісти сьоме місце. А навіть якщо забути про так званий «Трофей Престижу», на адресу «Ворскли» після матчу проти «Чорноморця» вилилося багато вболівальницької критики і зараз полтавцям треба позитивно «грюкнути дверима». Мій прогноз — 2:1».

Зробити свій прогноз на матч ви можете у нашому телеграм-каналі.

Види спорту:

Футбольні турніри: