Троє борців з Миргорода стали призерами міжнародного турніру у Вільнюсі

На вершині п'єдесталу - Андрій Прядун

В активі наших спортсменів два «золота» і одна «бронза»

Днями у Вільнюсі відбувся міжнародний турнір з греко-римської боротьби Vilnus Open-2019. У змаганнях взяли участь понад 400 спортсменів з різних країн. Полтавську область там представляли борці з Миргорода. З п’яти наших земляків, троє повернулися з медалями, двоє з них — з золотими.

Переможцем у ваговій категорії до 65 кг став Пало Сороколет. Він провів чотири поєдинки і у фіналі переміг сильного француза, поступаючись по ходу зустрічі. У ваговій категорії до 80 кг переміг Андрій Прядун. Він вибив зі змагань Білоруса, шведа та естонця, і у фіналі знову переміг представника Білорусі. Третє місце у ваговій категорії до 41 кг посів миргородець Андрій Середа. Він у першому бою програв представником Швеції, але потім виграв два втішних поєдинки, і у протистоянні за «бронзу» переміг данця.