Чемпіонат Полтавщини (вища ліга): «Легіон» переміг «Великі Кринки» (відео)

Команди видали нервовий матч з призначеними і непризначеними пенальті

Сьогодні відбулися матчі шостого туру Чемпіонату Полтавської області з футболу серед команд Вищої ліги. У Полтаві «Легіон» приймав «Великі Кринки». Обидві команди претендують на чемпіонство і розташувалися у верхівці турнірної таблиці, отож цю гру можна було цілком охрестити центральним у турі. Якщо перший тайм можна було назвати рівним, то у другому «Легіон» виглядав переконливіше і зрештою переміг.

«Легіон» (Полтава) — «Великі Кринки» (Великі Кринки) — 3:1

«Легіон»: Швець, Мороз (Ягодовський, 88), Швей, Таранушич, Савенков, Ничипорук, Масюк, Радченко, Шевченко, Харчинський (Попов, 86), Місяйло (Бакланов, 79).

Головний тренер: Сергій Бубнов.

«Великі Кринки»: Поляков, Лавський, Сидоренко (Аліфанов, 79), Брага, Костиренко, Соболєв (Василенко, 67), Лапа, Апришко (Ніколаєв, 87), Смирнов (Махно, 73), Близнюк (Винниченко, 71), Кунєв.

Головний тренер: Євген Данилейко.

Голи: Шевченко (15), Місяйло (62 пен., 72) — Кунєв (31).

Першу нагоду забити мав «Легіон». На п’ятій хвилині після подачі з кутового намагався пробити Юрій Мороз, але матч після його удару головою полетів набагато вище воріт. «Великі Кринки» відповіли двома своїми моментами. На 11-й хвилині на ударну позицію вивели Романа Кунєва, і він пробив, але м’яч забрав Ярослав Швець. На 14-й хвилині після подачі зі штрафного від Сергія Лапи м’яч вилетів на кутовий. «Легіон» відповів шедевральним голом. Валентин Шевченко отримав передачу на лівому фланзі, змістився до центру і пробив точно у дальній кут — 1:0.

Гостей швидкий гол не знітив, і вони продовжили натиск на ворота Швеця, і треба сказати, доволі швидко відігралися. На 31-й хвилині Олександра Брагу передачею запустили по правій бровці, він поборовся з захисником і прострелив до штрафного майданчика, де цей простріл в падіння замкнув колишня надія «Ворскли» Роман Кунєв — 1:1.

«Кринки» могли навіть піти на перерву виграючи, але Сергій Лапа, пробиваючи штрафний на 44-1 хвилині не влучив у ворота. Отож після першого тайму — нічия.

У другій половині «Легіон» вже перебрав на себе ініціативу. Також у другому таймі футболісти завелися і почали фолити і лаяти лубенську бригаду арбітрів. На 54-й хвилині у боротьбі з захисником у штрафному майданчику впав Валентин Шевченко. Гравець «Легіона» вважав, що його збили і вимагав пенальті, але арбітр матчу Андрій Павлюченко вирішив інакше. На наступній хвилині голкіпер «Кринок» налетів на Олександра Ничипорука і знову «Легіон» вимагав і не отримав пенальті. До вашої уваги відео цих моментів.

І лише третій епізод у штрафному майданчику «Великих Кринок» призвів до «точки». На 62-й хвилині знову збили Валентина Шевченка і цього разу рефері призначив пенальті. Андрій Місяйло пошив голкіпера у дурні і несильним ударом вивів команду вперед — 2:1. Через десять хвилин Андрій оформив дубль і встановив остаточний рахунок у матчі — 3:1.

До вашої уваги відео всіх голів поєдинку:

Сергій Бубнов після матчу відзначив силу суперника, і те, що його команда провела дуже важкий матч, втім він грою і результатом повністю задоволений.

Євген Данилейко сказав, що сьогодні його команді не вистачило кондицій у другому таймі, але запевнив вболівальників, що «Великі Кринки» продовжать боротьбу за чемпіонство і повернуть боржок «Легіону» на своєму полі.

Матч юнацьких команд закінчився з рахунком 5:1 на користь «Легіона». Загалом у шостому турі відбулися такі матчі:

«Колос» (Великі Сорочинці) — «Лубни» (Лубни) 3:0